Returnal
PS5

47.99 79.99 €

Zľava platí do 29. 11. 2021 alebo vypredania

Nákupom získate 0.48 kreditov 0.00 kreditov
Kredit boost získate ešte minút
Možno objednať max. 1 ks na zákazníka.
 • 47.99 €
  Skladom
+ VIANOČNÝ REWIND ZADARMO
Možnosť vrátenia tovaru do 31.1. 2022
Lokalizácia: Angličtina
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Štítky: Sci-Fi, TPS, Rogue-like
Kód produktu: 33760
 • Narušte pravidelný cyklus chaosu na neustále sa meniacej mimozemskej planéte v novej akčnej roguelike strieľačke. Spájajte čriepky hrdinkiných spomienok a pomôžte jej s hľadaním odpovedí v cudzom prostredí. Zbierajte emzácké technológie a zaistite si do ďalších cyklov stále lepšie schopnosti.
  NASTOLTE PORIADOK NA CUDZEJ PLANÉTE
  Po núdzovom pristátí na zvláštneJ planéte sa musí Selene vydať na cestu za slobodou skrz nehostinnú krajinu prastarej civilizácie. V úplnej izolácii a osamote musia zubami nechtami bojovať o prežitie. Znovu a znovu sa jej to nedarí - a tak je nútená s každou svojou smrťou svoj boj opakovať.

  Returnal

  ZAKAŽDÝM INÝ ZÁŽITOK
  Počas neúnavnej hry s roguelike prvkami objavíte, že okrem planéty sa s každým novým cyklom menia aj predmety, ktoré máte k dispozícii. Každá nová slučka vás konfrontuje s novými kombináciami, ktoré vás postavia na hranici vašich možností, aj novými súbojmi, ktoré preveria vaše schopnosti strategického uvažovania.

  returnal

  STRHUJÚCÍ PRIESKUM PLANÉTY
  Temná krása rozpadajúceho sa sveta všade okolo vás je nabitý výbušnými prekvapeniami a oživená strhujúcimi vizuálnymi efektmi. Od riskantných prestreliek s guľkami lietajúcimi všade okolo, cez hrozivé zvraty, po prieskum neúprosných prostredia. Čaká vás dobrodružstvo plné preskúmavaní, objavovanie i súbojov, počas ktorého narazíte na tajomstvo na každom kroku.
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Returnal!