Sea of Thieves
XBOX

(1x)
46.99
Nákupom získate 1.41 kreditov
Doporučený vek: Od 16 rokov
Lokalizácia: Angličtina
Typ hry: Hra pre viacerých hráčov, Online multiplayer
Štítky: FPS, Vtipné, Piráti
Kód produktu: 24839
 • Yo-ho-ho! Dvíhame plachty a ide sa rabovať! Sea of Thieves sľubuje zábavnú a prepracovanú "hru" na pirátov, kde si spolu s kamarátmi zložíte svoju posádku a v on-line bitkách sa postavíte na mori a na súši konkurenčným posádkam. Hrať proti sebe môžu hráči na XBOX ONE a Windows 10.

  INOVATÍVNE PRVKY
  Utvorte s ďalšími hráčmi pirátsku posádku, ktorá ťahá za jeden povraz, plní spoločné úlohy a delia sa o korisť. Vydáte sa na veľkolepé výpravy za legendárnymi artefaktami a ukrytými pokladmi, stále ale budete vedieť, že niekde za obzorom na vás číha hrozba - ostatní hráči. Pod akou vlajkou plávajú? A čo od vás chcú?

  STAŇTE SE PIRÁTMI
  Sea of Thieves je hrou v znamení slobody, kamarátstva, dobrodružstva a napätia a ponúka tak dokonalý pirátsky zážitok. Utvorte s priateľmi pirátsku posádku a vydajte sa na výpravy s cieľom objavovať svet či vyhľadávať strety. Dokončením výprav získate zlato, zvýšite svoju reputáciu vo svete Sea of Thieves a o krôčik sa priblížite k statusu pirátskej legendy!

  ROZVÍJAJÚCE SA DOBRODRUŽSTVO
  Hráči si mohli Sea of Thieves už vyskúšať vďaka technickému alfatestu. Ide o unikátny prístup k vývoju AAA hry, ktorá sa tak formuje a ďalej rozvíja vďaka nápadom a pripomienkam komunity. Nové spôsoby hrania budú odhaľované postupne s vývojom tamojšieho sveta.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Recenzia na Zing.cz (1)

Hodnotenie 8/10

Sea of Thieves je hrou, na kterou jsme se dlouho těšili. Ti, co sledovali informační videa od samého začátku, dostanou přesně to, co očekávali. Pro hráče nedotknuté PR propagací se může dostavit zklamání. Nejedná se totiž o akční titul, ale o hraní si na dobrodruhy, a to holt nemusí sednou každému.  Prečítať celú recenziu

Hodnotenie zákazníkov (1)
Pridať hodnotenie

S přáteli je to neuvěřitelná zábava a jedna z nejlepších her na xko