Sifu - Vengeance Edition
PS5

44,99
Nákupom získate 1.35 kreditov
 • 44,99 €
  Skladom
Lokalizácia: České titulky, Angličtina
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Štítky: Bojové, Boxovanie
Kód produktu: 45680
Hra je tiež dostupná pre:  PS4PC
 • Sifu rozpráva príbeh mladého študenta kung-fu, vydávajúceho sa na cestu za pomstou v túžbe potrestať zločincov, ktorí povraždili jeho rodinu. Stojí sám proti všetkým, nemá žiadnych spojencov, zato nepriateľov nespočet. Spoľahnúť sa môže len na svoju neobyčajnú znalosť kung-fu a tajomný medailón – jedine s ich pomocou má nádej zvíťaziť a zachovať odkaz svojej rodiny.
  VENGEANCE EDITION OBSAHUJE
  - hru Sifu 
  - steelbook
  - 3 litografie
  - miniartbook The Art of Sifu (48 strán)
  - digitálny soundtrack


  POMSTA
  Pri prenasledovaní nepriateľov spoznáte najrôznejšie stránky vášho mesta, od predmestia terorizovaných zločineckými gangmi po neosobné chodby vysokých kancelárskych budov. Máte iba jeden deň, v ceste vám stoja zástupy protivníkov a každá chyba vás bude stáť drahocenný čas.

  Sifu - Vengeance Edition
  PRISPÔSOBENIE SA
  Presné manévrovanie a zručné využívanie okolia na vlastný prospech sú kľúčom k vášmu prežitiu. Využite všetko, čo sa vám namanie – drobných predmetov, provizórnych zbraní, okien i ríms... Vaše šance sú mizivé a nikto s vami nebude mať najmenšie zľutovanie.

  sifu
  NEKONEČNÝ VÝCVIK
  Učenie robí majstra a s kung-fu sa vaše telo a myseľ vydávajú na nekonečnú púť. Poučte sa zo svojich chýb, odomykajte jedinečné zručnosti a nájdite v sebe silu potrebnú na ovládnutie ničivých techník Pak Mei kung-fu, štýlu bieleho obočia.

  microids
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Sifu - Vengeance Edition!

Sledujte nás na instagrame