Simon the Sorcerer 4
PC

(1x)
6,30
Nákupom získate 0,25 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
Naše výhody
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: Fantasy, Vtipné
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 12258
 • Okúzľujúci kúzelník Simon je späť

  V balení je tiež adventúra Cesta do stredu zeme
  Prepracovaný príbeh plný zvratov a čierneho humoru.; Príbeh napísal Michael Woodroffa, ktorý pripravoval aj predošlé diely série.; Stovky logických úloh.; Jednoduché point and click ovládanie.; V Simonovo svete vás čaká rada postáv, ktoré fanúškovia poznajú z predošlých dielov.; Inovatívne herné pojatie.

  Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, procesor 2,0GHz, pamäť 512MB RAM, grafická karta s 64MB RAM (GeForce 3 / Radeon 9600), 4,0GB voľno na disku, DVDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Adventúry
  Simonov svet je hore nohami. Obyvatelia kúzelnej zeme, ktoré už poznáte z prvých troch dielov série. Mladého čarodejníka požiadali o to aby im pomohol správou zo záhrobia. Nebol to len sen? Simon sa to chce dozvedieť a vydá sa na cestu na svojom kúzelnom záchode. Netrvá dlho a Simon sa ocitne v dimenzií, ktorú nikdy predtým nevidel.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (1)

  (Xzone.cz)
  Neoverený nákup
  • Páčil sa mi zaujímavý a komplikovaný príbeh s niekoľkými zvratmi, ktorý dokáže vtiahnuť do hry. Množstvo úloh nehrozilo stereotypom. Hra pôsobí príjemným, rozprávkovým dojmom (rozprávka tak trošku "naruby"). Milá grafika.
  • Rozčuľoval ma dabing (pôvodná anglická verzia), hlavne čo sa týka nášho hlavného Simona. Ani CZ titulky neboli bohvieaké, pretože miestami nereložili všetko, čo Simon povedal, len v skratke načrtli, inokedy zase rozpísali to, na čo jemu stačilo pár slov. Začiatok hry ma skôr nudil, ale keď sa to rozbehlo, začala som sa baviť.

  Spočiatku som mal dojem, že keby tá hra nebola taká lacná, asi by som si vynadala za míňanie peňazí. Oproti jednotke a dvojke je to slabšie, provokovalo ma rozpohybovanie postáv, ktoré bolo spomalené a také na nič, čomu by sa poľahky vyhli, keby ju nechali v maľovanom štýle ako prvé dva diely. Záverečný dojem je však dobrý, som spokojná a myslím, že tí, ktorí túto hru majú radi, nemusia váhať. Len prekusnúť začiatok. :) Ale to môže byť subjektívne. :D

  Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
  Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
  Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame

kingdomcomedeliverance, warhorsestudios, kingdomcomedeliverancegame, KCD2
kingdomcomedeliverance, kcd, kingdomcomedeliverance2, henryhascometoseeus
fallout, falloutseries, vault, falloutlucy, darkhorse, falloutdarkhorse, AmazonPrimeFallout
playstation5, playstation4, jarnezlavy, springsale
valak, figúrky, horor
hobit, bilbobublik, bilbobaggins, hobbit, fajka