Sniper Elite 5
PS4

29,99
Nákupom získate 0,60 kreditov
Doprava
od 2,99 €
23 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Doporučený vek: Od 16 rokov
Štítky: TPS, Svetová vojna, 2. svetová vojna, Sniper
Typ hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov, Online multiplayer
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 45694
Hra je tiež dostupná pre:  PS5
 • Sniper Elite 5, najnovšie pokračovanie cenami ovenčenej série, prináša bezkonkurenčné odstreľovanie, intenzívne taktické súboje z pohľadu tretej osoby a vylepšenú röntgenovú kameru. Prebojujte si cestu doposiaľ najrealistickejšími mapami, predstavujúcimi rad skutočných miest zrekonštruovaných s ohromujúcim dôrazom na detail, a využívajte možnosti vylepšeného systému pohybu naprieč mapami, vďaka ktorému z nich budete môcť preskúmať viac než kedykoľvek predtým.

  Francúzsko, 1944. V rámci tajnej operácie amerických rangerov majúcich za cieľ oslabiť Atlantický val pozdĺž bretónskeho pobrežia nadviaže elitný ostrostrelec Karl Fairburne kontakt s francúzskym odbojom. Krátko nato spoločne odhalí tajný nacistický projekt, ktorý by mohol ukončiť vojnu ešte skôr, než Spojenci vôbec vstúpia na európsku pôdu – Operáciu Kraken.
  K dispozícii upgrade na PlayStation 5.

  ROZSIAHLA KAMPAŇ

  Mnoho skutočných miest bolo zrekonštruovaných s pomocou fotogrammetrie s cieľom vytvoriť živé, realistické prostredia. Väčší počet infiltračných a extrakčných bodov, ako aj položiek na zozname cieľov potom umožňuje pristupovať ku každej misii rôznymi spôsobmi. Urobte nacistom čiaru cez rozpočet sami alebo spoločne s partnerom vďaka vylepšeným kooperačným mechanizmom umožňujúcim vám zdieľať muníciu aj predmety, rozdávať rozkazy a liečiť sa navzájom.

  Sniper Elite 5 - Deluxe Edition (PS4)
  POKROČILÝ FYZIKÁLNY MODEL
  Zíďte po lane, skĺznite sa po svahu a šplhajte po rímsach v snahe nájsť ideálne postavenie alebo prekĺznuť okolo ostražitej hliadky. Pri pohľade na cieľ cez puškohľad vezmite do úvahy možnosti, ktoré vám poskytuje aktuálna pažba aj hlaveň vašej zbrane, a pochopiteľne aj gravitáciu, silu vetra a rýchlosť srdcového tepu.

  Sniper Elite 5 - Deluxe Edition (PS4)
  ÚPRAVY VYSOKÉHO KALIBRU
  Na pracovných stoloch upravujte a vylepšujte takmer akúkoľvek stránku svojich zbraní – meňte puškohľady, pažby, hlavne zásobníky a nielen to. Obrovské množstvo možností ponúka nielen pušky, ale aj sekundárne zbrane a pištole. Okrem toho si navyše môžete vybrať muníciu zodpovedajúcu vášmu cieľu, od prieraznej až po nesmrtiacu.

  Sniper Elite 5 - Deluxe Edition (PS4)
  REŽIM INVÁZIE
  Vniknite do kampane iného hráča ako ostreľovač Osi, rozohrajte smrtiacu hru na mačku a myš, stopujte svoju korisť a rozšírte príbehovú kampaň o úplne novú dimenziu. Režim „Invázia“ je k dispozícii v sólo aj kooperatívnej hre a hoci Karlov spojenec predstavuje dodatočnú výzvu, zvyšuje sa tým zároveň aj vaša potenciálna odmena v podobe novo odomknutých zbraní, predmetov a skinov.

  Sniper Elite 5 - Deluxe Edition (PS4)
  NAPÍNAVÁ HRA VIACEJ HRÁČOV
  Napínavá hra pre viacerých hráčov: Upravte si svoju postavu i výstroj a získavajte skúsenosti, medaily a stužky v nemilosrdne kompetitívnych bitkách až šestnástich hráčov, ktoré bezo zvyšku otestujú vaše ostrostrelecké schopnosti. Ak vám vyhovuje skôr kooperácia, spojte sa až s troma ďalšími hráčmi proti vlnám nepriateľov v režime „Prežitie“.

  Sniper Elite 5 - Deluxe Edition (PS4)
  VYLEPŠENÝ RENTGEN
  Preslávená röntgenová kamera, realistickejšia a naháňajúca väčšiu hrôzu ako kedykoľvek predtým, sa vracia a verne sprostredkováva skutočnú deštruktívnu silu každého zásahu. Kosti teraz nepredvídateľne odrážajú projektily, ktoré si potom hľadajú vlastnú cestu telami nepriateľov. Röntgenová kamera sa navyše môže aktivovať aj pri streľbe zo samopalov alebo pištolí a ponúknuť tak úchvatný pohľad na niekoľko striel letiacich spoločne v dramatickom spomalenom zábere.

  Sniper Elite 5 - Deluxe Edition (PS4)
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si Sniper Elite 5 ? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame

shrek, funkopop, zberatel, popfigúrky
assassinscreedshadows, yasuke, naoe, purearts
theboys, banda, amazonprime
metalgearsoliddelta, metalgearsolid, snakeeaster
pointandclickadventures, hernecitanie, adventury
soulsborn, darksouls, komiksypocesky