SnowRunner: A MudRunner Game CZ
PC

(1x)
32.99
Nákupom získate 0.99 kreditov
Aktivácia: Epic Games StoreEpic Games StoreLokalizácia: České titulky, Angličtina
Tip hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov, Online multiplayer
Hra je tiež dostupná pre:  PS4SWITCH
 • Balenie neobsahuje disk, ale len kód na stiahnutie v službe Epic Games. K aktivácii je potrebný bezplatný účet v tejto službe.


  Pripravte sa na nepoznané offroadové zážitky! V hre SnowRunner: A MudRunner Game zasadnete za volant výkonných vozidiel a budete prekonávať extrémne otvorené prostredie s najlepšou simuláciou terénu v histórii. Riaďte 40 vozidiel značiek ako Ford, Chevrolet či Freightliner a otlačte svoje pneumatiky do terénu divokého otvoreného sveta.
  SNEH A BLATO

  Prekonávajte bahno, rozbúrené vody, sneh a zamrznuté jazerá pri plnení riskantných kontraktov a misií. Rozširujte a prispôsobujte svoj vozový park pomocou radu vylepšení a doplnkov vrátane zvýšeného sania (šnorchla) do hlbokých vôd alebo reťazí na zasnežené pláne.

  SnowRunner: A MudRunner Game


  KOOPERÁCIA A MNOHO VOZIDIEL
  Hra ponúkne režimy pre jedného alebo kooperatívny režim až pre 4 hráčov. Čeliť budete extrémnym prostrednom s dôkladnou a prepracovanou fyzikou. Čaká na vás 40 unikátnych vozidiel k odomknutiu, vylepšenia a prispôsobenia. Desiatky misií naprieč prepojeným svetom potom rozšíri hrateľnosť na mnoho ďalších hodín.

  mudrunner 2
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (1)
Pridať hodnotenie

hru jsem zhlédl ve videu,zdá se mi zajímavá ,zájemce si určitě přijde na své a myslím si,že hra neomrzí na hodně dlouho.