SoulCalibur VI
XBOX

31,50
Nákupom získate 0.95 kreditov
 • 31,50 €
  Skladom
Doporučený vek: Od 16 rokov
Lokalizácia: Angličtina
Typ hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov, Online multiplayer
Štítky: Bojové, Boxovanie, Historické
Kód produktu: 27980
Hra je tiež dostupná pre:  PC
 • SoulCalibur VI predstavuje posledný vstup do premiérovej série bojových hier zameraných na zbrane a nadväzuje na epický príbeh bojov za nájdením legendárnych mečov Soul Swords. Vydajte sa na cestu naprieč jednotlivými etapami 16. storočia, navštívte známe miesta zo série SoulCalibur a odkryte skryté tajomstvá.

  V TELE ZAKLÍNAČA
  V rámci hry SoulCalibur VI sa navyše môžete tešiť na hrateľnú postavu Geralta z Rivie zo série Zaklínač. Geralt využije oba svoje meče a všetky znamenia a bude určite jedným z najväčších obľúbencov u hráčov.

  SoulCalibur VI, ktorá nikdy nevyzerala takto dynamicky a dramaticky, ponúkne úžasné grafické spracovanie vďaka Unreal Engine 4.

  NAPRIEČ ETAPAMI
  Cestujte naprieč etapami v 16. storočí a zažite zápas o dva legendárne meče za využitia kompletného rostra ikonických postáv série SoulCaclibur, ako sú Mitsurugi Sophitia, Kilik, Nightmare, Ivy a ďalšie!

  0319_cenega_SC6
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Recenzia na Zing.cz (1)

Hodnotenie 7/10

Solidní fantasy bojovka s výbornými souboji, slušnou nabídkou hratelných charakterů a slabší příběhovou částí. Fanoušky žánru tento počin rozhodně neurazí.  Prečítať celú recenziu

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči SoulCalibur VI!

Sledujte nás na instagrame