SpellForce 3 - Reforced
XBOX

18,99
Doprava
od 2,99 €
23 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Aktivácia: SteamSteamDoporučený vek: Od 12 rokov
Štítky: Fantasy, Real-time stratégie
Typ hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov, Online multiplayer
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 43043
Hra je tiež dostupná pre:  PS4
 • SpellForce III Reforced je jedinečná kombinácia epického príbehu RPG s dostupnými prvkami stratégie v reálnom čase, ktorá má za cieľ ponúknuť strhujúci konzolový zážitok fanúšikom aj nováčikom. Píše sa rok 518. Koruna rozdrvila povstanie odpadnutých mágov, ktoré vošlo do dejín ako magické vojny. Bolo to však Pyrrhovo víťazstvo: regióny zmieta anarchia, utečenci sa túlajú po celej krajine a hľadajú prístrešie a objavil sa záhadný smrtiaci mor "Bloodburn", ktorý sa veľmi rýchlo šíri.

  SpellForce 3 - Reforced využíva Smart Delivery technológiu - kúpte si hru iba raz a hrajte ju na Xbox One alebo vo vylepšenej verzii na Xbox Series X.  JEDINEČNÁ HRATEĽNOSŤ

  Unikátna hrateľnosť kombinujúca žáner RTS a izometrických RTS je pre sériu SpellForce vlastná. V strategickej časti sa hráč sústredí na makromanažment, teda celkovú stratégiu, dobývanie oblastí, správu veľkých skupín jednotiek atď. V časti RPG potom hra kladie dôraz na mikromanažment družiny hrdinov behom bitky.
  SpellForce 3 - Reforced (XBOX)
  SILNÝ VELITEĽ ARMÁDY
  Vytvorte si svoju partiu hrdinov, kedy na výber máte z niekoľkých kombinácii rôznych schopností. Pripravte svoje jednotky a vybojujte bitku všetkých bitiek. Hráči naviac môžu využívať terénu, formácie jednotiek, viditeľnosť či prieskum. Intuitívne integrácie ovládača a na mieru šité rozhranie, aby ste mohli hladko ovládať mix stratégie a RPG s komplexnými mechanizmami.

  SpellForce 3 - Reforced (XBOX)
  BOHATÝ SVET A EPICKÝ PRÍBEH
  V priebehu hrania odhaľujte hlboký a sofistikovaný príbeh, ktorý nakoniec vedie k udalostiam, ktoré zapríčinia konvokačný rituál a zmenia celý svet. Ten sa nazýva Eo a je bohatý na udalosti, intrigy a tajomstvá, pričom sa v ňom skrýva mnoho koristi pre hráča. Kampaň ponúkne vyše 30 hodín hrania a pokiaľ nebude stačiť tá, čaká vás hra pre viac hráčov s rôznými režimami, kooperatívny aj kompetitívny.

  SpellForce 3 - Reforced (XBOX)

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

vysvedcenie, , prazdniny, , vysvecko, tipnadarcek
residentevil, jillvalentine, zberatelskesochy
denotcov, deti, hry, hrysuprevsetkych, xzonesk
bazar, bazarovehry, pokemoni
shrek, funkopop, zberatel, popfigúrky
assassinscreedshadows, yasuke, naoe, purearts