SSD disk pre konzolu PlayStation 5 - Samsung SSD 980 PRO 2TB s chladičom
PS5

399,99
Nákupom získate 3.20 Kredity
Štítky: SSD
Kód produktu: 39492

Darček k objednávke

 • Rozšírte si pamäť vo svojej konzole PlayStation 5. Vypustite silu Samsung PCIe 4.0 NVMe SSD 980 PRO, aby ste dosiahli novej úrovne výpočtových technológií. Za použitia PCIe 4.0 rozhranie, 980 PRO prináša dvojnásobnú rýchlosť prenosu dát oproti PCIe 3.0, zatiaľ čo si zachováva spätnú kompatibilitu.
  Návod na inštaláciu SSD do PS5 nájdete TU.

  K inštalácii je potrebný skrutkovač a dobre osvetlená miestnosť či baterka. Skrutkovač ani baterka nie sú súčasťou balenia.
  Kapacita: 2000 GB
  Formát disku: M.2 (2280)
  Rozhranie: PCIe Gen 4.0 x4, NVMe 1.3c
  Rýchlosť čítania: 7000 MB/s
  Rýchlosť zápisu: 5100 MB/s
  Vyrovnávací pamäť: Samsung 2GB Low Power DDR4 SDRAM

  Rozmery: 80 × 24 × 8,6 mm (vrátane chladiča)

  Návod na inštaláciu - video

  SSD disk pro konzoli PlayStation 5 - Samsung SSD 980 PRO 1TB + chladič

  VÝKONNÉ SSD NOVÉ ÚROVNE
  Objavte silu novej generácie SSD 980 PRO s rozhraním PCIe 4.0 NVMe, ktorá pozdvihne zábavu aj prácu na počítači na novú úroveň. Rozhranie PCIe 4.0 oproti svojmu predchodcovi PCIe 3.0 poskytuje až dvojnásobne vyššiu rýchlosť prenosu dát, pričom zároveň zostáva spätne kompatibilný pre maximálnu využiteľnosť. Pridaný chladič zvyšuje rýchlosť, energetickú účinnosť a účinné chladenie s cieľom maximalizovať herný výkon.

  ssd pro ps5

  MAXIMÁLNA RÝCHLOSŤ
  S interným radičom Samsung pre PCIe 4.0 SSD je rad 980 PRO optimalizovaný tak, aby priniesol svižné tempo. Poskytuje rýchlosť čítania až 7 000 MB/s, čo je až dvojnásobok predchodcu PCIe 3.0 SSD a 12,7× rýchlejšie ako klasické SATA SSD. Séria 980 PRO dosahuje maximálnu rýchlosť rozhrania PCIe 4.0 a v iných konfiguráciách sa môže líšiť.

  disk pro ps5

  VÍŤAZNÁ KOMBINÁCIA
  Hráči, technologickí nadšenci, dizajnéri – nielen tí môžu ťažiť z lepšieho riadenia teploty, vysoko výkonnostnej šírky pásma a stabilného výkonu pre výpočtovo náročné aplikácie. Rýchlejšie načítanie prináša viac času v hre samotnej a menej sledovania nahrávacích obrazoviek. Inteligentné riadenie teploty znižuje rušivý hluk a otáčky ventilátora chladenia pre ničím nerušené, plne pohlcujúce hranie.

  rozšíření paměti pro ps5

  VÝKONNÉ M.2 SSD
  Model 980 PRO s chladičom minimalizuje priestorové limity pomocou tenkého 8,6 mm tela, ktoré je kompatibilné s konzolami PlayStation 5, stolnými počítačmi či notebookmi, spĺňajúcimi špecifikácie PCI-SIG D8. Kompaktný ľahko pripojiteľný formát M.2 maximalizuje flexibilitu designu obvodu po budovaní efektných, vysoko výkonných systémov.
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči SSD disk pre konzolu PlayStation 5 - Samsung SSD 980 PRO 2TB s chladičom!

Sledujte nás na instagrame