Star Heritage: The Black Cobra CZ
PC

(1x)
2,00
Štítky: Sci-Fi
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 12771
 • Nelineárnosť.; Viac ako 200 obrazoviek.; Zmena počasia a času.; Špeciálne navrhnutý bojový systém.; Originálny hudobný sprievod.

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, XP, Vista[32bit], procesor 800MHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 128MB RAM, 1,2GB voľno na disku, DVDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Adventúry

  Vesmír sa ponoril do temnoty. Nestvorám, ktoré boli podobné jašterom, votrelci prichádzajúci z vesmíru, ozbrojený silnými zbraňami a super technológiou, sa podarilo podrobiť si ľudstvo. Avšak Zem sa tajne pripravovala na protiútok. Tajný agenti Zeme, ktorí predstierali bežných obchodníkov, uskutočnili dôležitú misiu Odboja.

  V tejto hre ste tajným agentom Zeme, pomáhate ľudskej aliancií v boji s nepriateľskými votrelcami. Ako to však osud chcel, nachádzate sa na neznámej planéte, ktorá nie je zaregistrovaná v žiadnom vesmírnom katalógu, ďaleko od všetkých vesmírnych obchodných dráh. Vaším hlavným cieľom je, opustiť planétu a pokračovať v boji za slobodu ľudstva. Problémom je, že cesta domov je dlhá a ťažká. Vaše cestovanie, ako hlavného hrdinu, sa stáva sekvencia prekvapivých nálezov a objavov, ktoré mu neočakávane odkryjú najcennejšie záhady vesmíru.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (1)

  Overený nákup
  • docela dobra grafika snadne ovladani
  • upoutavka na obalu scenar napsany neodpovida nametu hry cenove je prehodocena za 200kc dobra za ty penize jsem ocekaval vic

  predrazene skoda

  Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
  Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
  Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame