State of War 2: Arcon
PC

8,70
Nákupom získate 0,35 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: Sci-Fi, Real-time stratégie
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 12637
 • Povinnosť pre hard core stratégov a optimálny štart pre začiatočníkov!

  Realtime stratégia zo starej školy s modernou vizualizáciou.; Prepracovaný mikromanagement jednotiek.; RPG systém upgradov.; Originálny systém pravidiel pri dobývaní územia.; Monumentálna vojnová bitka bez krvi.; 32 veľkých detailne renderovaných máp s plynulým zoomom.; 8 rozdielnych prostredí s výškovou diferenciáciou (zelená vegetácia, púšť, ľad a sneh, kamene, vulkány…).; 9 herných princípov pre jedného hráča i multiplayer.; Kampaň na 25 mapách a samostatné bitky na 32 mapách.; Desiatky budov a pozemných i vzdušných jednotiek.; Špeciálne ničivé zbrane (kobercové nálety, bombardovanie, satelitní úder...).

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, Vista[32bit], procesor 800MHz, pamäť 128MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 16x CDROM, Na niektorých počítačoch sa hra nedá uložiť. Problém vyrieši na stránke uvedený arc

  Stratégia v reálnom čase rozširujúca obvyklé vojnové príbehy o nové futuristické témy. Vojny sú dobojované a silné korporácie závislé na zbrojnom priemysle, ktoré vytvárajú novú masovú zábavu pre milióny hráčov. Na bývalých výcvikových planétach sa znovu preháňajú tanky a obrie walkeri… Len teraz nejde o životy miliónov vojakov a civilistov, ale o miliardy, ktoré utratia vo virtuálnej hre na vojnu.

  Zábavná spoločnosť tak prišla s myšlienkou spojiť unikátne prostredie výcvikových vojenských planét s technológií Neuronetu v novom type bojovej hry, v ktorej by proti sebe ľudia bojovali s diaľkovými ovládanými strojmi. Pre potrebu zábavy bolo prostredie planetárneho systému Nakira ako robené. K rozbehnutiu projektu boli trebárs len minimálne úpravy planét a hra dokázala zarobiť prostriedky na údržbu a obnovu celej sústavy.

  Prevádzkovatelia celú show nazvali ARTIFICIAL CONFLICTS, veľmi rýchlo sa použilo skrátené označenie Arcon a hráči si začali hovoriť arkonauti. Z Arconu sa stal fenomén, ktorému Tarelania celkom podľahli. Milióny hráčov a miliardy pasívnych divákov znamenali taký úspech, že bolo treba otvoriť nové arény a vytvárať ďalšie modifikácie hry. Zo sústavy Nakira sa stalo mohutné zábavné centrum celej Tarelanskej republiky, do ktorého prúdili davy hráčov, divákov a predovšetkým peniaze…

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

cyberpunk2077, johnnysilverhand, cyberpunk2077game, zberatelskasocha
daysofplay2024, daysofplay, PlayStationZlavy
doplnkydodomu, doplnkydobytu, detskaizba
hvezdnevojny, , starwarsunlimited
3plus1zadarmo, FunkoPopzadarmo, FunkoPop, funkopopkolektor
TwilightMasquerade, pokemontcg, scarletandviolet