Super Mario Party
SWITCH

50,40
Nákupom získate 1.01 kreditov
 • 50,40 €
  Nie je skladom
Doporučený vek: Pre všetkých
Štítky: Logické, Párty
Typ hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 28458
 • Séria Mario Party mieri na Nintendo Switch. Netradičný žáner stolovej hry na videohernej konzoly sa s dielom Super Mario Party snaží posunúť svoj žáner o kus ďalej novými strategickými prvkami, ako špecifickými kockami pre každú postavu. Medzi ďalšie novinky patria napríklad minihry využívajúce Joy-Cony alebo handheld mód, spájajúci dve konzoly dohromady.

  PÁRTY KDEKOĽVEK A KEDYKOĽVEK
  V sérii Mario Party ste vždy mohli hrať módy pre 4 hráčov, kedy sa každý striedal a cieľom bolo nájsť čo najviac hviezdičiek. Teraz ale môžete spojiť 2 konzoly Nintendo Switch a užiť si tak dynamický herný štýl hrania proti sebe alebo vo viacerých hráčoch v handheld móde. Mario Party nebolo nikdy tak originálne. Party môže začať kdekoľvek a kedykoľvek!

  Super Mario Party
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Recenzia na Zing.cz (1)

Hodnotenie 8/10

Super Mario Party je povedená oddechovka, kterou si nejlépe užijete po boku svých přátel. Spousta dobře navržených miniher pak zaručí dlouhotrvající zábavu, klidně i do časných ranních hodin.  Prečítať celú recenziu

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Super Mario Party!

Sledujte nás na instagrame