Svoboda 1945: Liberation & Attentat 1942 CZ
PC

(3x)
18.99
Nákupom získate 0.76 kreditov
 • 18.99 €
  Skladom
Aktivácia: SteamSteamDoporučený vek: Od 12 rokov
Lokalizácia: České titulky, Angličtina, Česká lokalizácia
Tip hry: Hra pre jedného hráča
Štítky: Historické, 2. svetová vojna

Darček k objednávke

 • Dvojica unikátnych českých hier prvýkrát v jednom fyzickom balení a navyše s celou radou zaujímavých bonusov. Historické hry od Charles Games sa s unikátnou kombináciou adventúry a interaktívnymi rozhovormi so skutočnými hercami venujú pálčivým témam minulosti. Sviežou formou prináša súčasnej generácii vhľad do obdobia, ktoré by nemalo zostať zabudnuté.

  Hra vychádza v rámci Xzone Edície. V tejto edícii si kladieme za cieľ prinášať hráčom skvelé české hry v luxusnom balení, ktoré si hra a aj hráči zaslúžia.
  XZONE EDICE OBSAHUJE
  Steam kľúč na hru Svoboda 1945: Liberation a Attentat 1942
  - mini-artbook o vývoji oboch hier
  - 3 herné fotografie (10x15 cm)
  - obojstranný A2 plagá
  - dobový leták
  - kartičku k vyvolaniu fotografii

  Kategórie

  PC / PC HRY + HW / Adventúry


  SVOBODA 1945: LIBERATION
  Novinka Svoboda 1945: Liberation zavedie hráča do malej dediny Svoboda v česko-nemeckom pohraničí, aby rozhodol dlhoročný spor. Zdanlivo banálny prípad však nakoniec siaha až do konca druhej svetovej vojny a nástupu komunizmu. Čoskoro hráč navyše zistí, že sa v dedine pohyboval hrdinov dedo. Čo tam robil a prečo o tom nikdy nehovoril? Môžu hrôzy vojny ospravedlniť násilie po jej konci?  ATTENTAT 1942
  Druhou hrou v balení je oceňovaný titul Attenti 1942 z roku 2017. Historicky presná adventúra rozpráva dejiny očami obyčajných ľudí. Píše sa rok 1942 a Reinhard Heydrich, zastupujúci ríšsky protektor Protektorátu Čechy a Morava, umiera po atentáte. Čakajú na vás morálne dilemy a aj boj o prežitie. Na konci cesty odhalíte osud vášho deda a mnoho ďalších príbehov z doby nacistickej okupácie.

  Svoboda 1945: Liberation & Attentat 1942

  svoboda 1945: liberation


  attentat 1942

 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (3)
Pridať hodnotenie

Česko-slovenská herní studia bych rozdělil do tří kategorií: (1) Amanita Design, (2) Charles Games, (3) vše ostatní :-) Krásně zpracovaná a originální hra!

Pěkné a naučné hry.

Krásná edice s pěkným ArtBookem a věcmi. Obě hry jsou povedený a mají velký potenciál, už jsem to co se tu dělo by se měli dozvědět z mladší generace víc lidí.