The Quarry
PS5

69,99
Nákupom získate 2.10 Kredity
 • 69,99 €
  Skladom
Doporučený vek: Od 18 rokov
Lokalizácia: Angličtina
Typ hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov, Lokální multiplayer
Štítky: Hororové
Kód produktu: 46031
Hra je tiež dostupná pre:  XSXXBOXPS4
 • Autori Until Dawn predstavujú ďalšiu hororovku, kde budeme tvorcami osudu skupinky tínedžerov. V posledný deň letného tábora tínedžeri z Hackett's Quarry usporiadajú oslavu. Žiadne deti. Žiadni dospelí. Bez pravidiel. Ako to už ale býva, veci rýchlo naberú nečakaný spád. Plány sa zvrhnú, keď školákov začnú loviť miestni šialenci a kdesi v temnote čaká ešte niečo oveľa hroznejšie. Pod zdrvujúcim tlakom budete rozhodovať o živote a smrti všetkých deviatich postáv a postupne tak utvárať vlastný desivý príbeh.


  VÁŠ PRÍBEH, ICH OSUD
  Odvážite sa skontrolovať, čo je za padajúcimi dverami? Preskúmate výkriky, vychádzajúce z lesa? Zachránite svojich priateľov, alebo budete zúfalo utekať? Každá voľba, či je veľká alebo malá, vás posunie iným smerom.

  The Quarry
  ÚŽASNÝ FILMOVÝ ZÁŽITOK
  Špičkové technológie, zachytávajúce reálne tváre a filmové osvetlenie dodávajú hre realistický vizuál. To všetko je doplnené neuveriteľnými hereckými výkonmi hollywoodskych hviezd.

  hororová hra
  UŽÍVAJTE SI STRACH S PRIATEĽMI
  Vložte svoju vieru do svojich siedmich priateľov v online hre*, kde pozvaní spoluhráči sledujú a hlasujú o kľúčových rozhodnutiach a vytvárajú tak príbeh s vami. Alebo si zahrajte v kooperatívnom móde z pohodlia gauča, kde každý hráč riadi svoje akcie.

  supermassive games
  PRISPÔSOBTE SVOJE SKÚSENOSTI
  Nastaviteľná obtiažnosť pre všetky herné prvky umožňuje hráčom akejkoľvek úrovne užiť si horor. A pokiaľ sa radšej pozeráte ako hráte, Movie Mode vám umožní vychutnať si The Quarry ako filmový thriller, ktorý stojí za to. Vyberte si, ako chcete, aby sa príbeh rozvinul, odvážte sa a medzi všetkými výkríkmi si dajte popcorn!

  until dawn
  *Funkcia pre viacerých hráčov bude iba v rovnakej generácii PlayStation/Xbox.
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči The Quarry!

Sledujte nás na instagrame