The Sims 4: Hurá na vysokou (datadisk)
PC

37,99
Poštovné zadarmo
Nákupom získate 0,38 kreditov
DOPRAVA DO PACKETY ZADARMO
DOPRAVA DO PACKETY ZADARMO
pri objednaní tovaru skladom nad 4,00 € (len do 24.9.)
Aktivácia: EA appEA appDoporučený vek: Od 12 rokov
Typ hry: Hra pre jedného hráča, DLC
Jazyk: České titulky, Angličtina
Kód produktu: 31811
Hra je tiež dostupná pre:  XBOXPS4PC
 • Začnite sa učiť a ukážte svojho školského ducha v rozšírení The Sims 4 Hurá na vysokú. Simikovia nastúpia na univerzitu, kde si užijú štúdium i mimoškolské aktivity. Chodievajte na predmety, ktoré Simikom dopomôžu k úspechu v inžinierskej, vzdelávacej alebo právnej kariére. Objavte robotiku a ping-pong alebo robte neplechu a vystreľte si z konkurenčnej školy. Usilovne sa učte, spite si, ako dlho chcete, a plácnite si so školským maskotom - ale hlavne sa snažte mať dobré známky!

  ZABÝVAJTE SA NA VYSOKEJ
  Vitajte v Britechesteru! Začnite so svojimi Simíkmi novú kapitolu na historickej Univerzite Britechester alebo v modernom Foxburskom inštitútu. Bývajte na intrákoch alebo na priváte, preskúmajte Britechester na bicykli, zájdite do študentského klubu, alebo sa učte v knižnici. Užívajte si radosti študentského života pri školských udalostiach a oblečte Simíkov do školských farieb, aby ukázali, ako sú hrdí na svoju školu.

  The Sims 4: Hurá na vysokou (datadisk) (PC)

  ŠTUDUJTE ŠTÝLOVO
  Simikovia nastúpia na univerzitu a vyberú si predmety, ktoré ich zaujímajú: biológiu, informatiku, históriu umenia, alebo trebárs aj "padoušství". Chodievajte na prednášky, alebo pracujte na seminárnych prácach a prezentáciách - čím viac sa toho váš Simík naučí, tým úspešnejší bude v kariérach, ako sú vzdelávanie, právo a inžinierstvo. Na tom, či váš Simík bude chodiť na hodiny, alebo sa radšej flákať, naozaj záleží, takže sa nezaobídete bez plánovania času.

  The Sims 4: Hurá na vysokou (datadisk) (PC)

  ZOZNAMUJTE SA A PRESKÚMAVAJTE
  Je len na vašich Simikoch, ako sa k vysokoškolskému životu postavia. Celé noci sa môžu učiť a robiť úlohy, alebo to brať na pohodu a spať, čo hrdlo ráči. Keďže môžu hrať džuspong, žonglovať s futbalovou loptou alebo tráviť čas s kamarátmi, pauzy od učenia neboli nikdy tak zábavné! Simíkovia sa navyše môžu stať členmi školských organizácií, ktoré sa zaoberajú robotikou, debatováním alebo umením, alebo sa môžu pridať k tajomnému tajnému spolku. Počas štúdií sa v Simikoch prejaví to najlepšie a zistia, čím by sa mali stať.

  The Sims 4: Hurá na vysokou (datadisk) (PC)

  ŠKOLNÝ ŠTÝL
  Zariaďte svojmu Simíkovi útulnú izbu na internáte pomocou dekorácií, ktoré odrážajú jeho osobnosť. Kúpte mu nové predmety, ako sú plagáty a minichladnička. Potom jeho štýl ľubovoľne rozvíjajte - pokojne mu kúpte tepláky, aké nosia študenti, ktorí vždy chodia na prednášky neskoro, alebo ho oblečte do najlepších nohavíc. Máte veľa spôsobov, ako ukázať školského ducha alebo urobiť dojem na spolužiakov.

 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si The Sims 4: Hurá na vysokou (datadisk)? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame