The Sims 4: Střední škola (rozšírenie)
PC

39,95
Nákupom získate 1,20 kreditov
Doprava
od 2,99 €
23 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Aktivácia: EA appEA appDoporučený vek: Od 12 rokov
Typ hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov
Jazyk: České titulkyČeské titulky, AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 47566
Hra je tiež dostupná pre:  PCXBOX
 • Staňte sa dobrými (alebo zlými) študentmi, vstúpte do klubu, začnite udávať trendy a buďte teenagermi so všetkým všade v rozšírení The Sims 4 Stredná škola! Vychutnajte si všetky tie veľké zážitky, ktoré k tomuto obdobiu patria: školský ples, žartíky, experimentovanie s identitou a trendmi a utváranie nových (ne)priateľstiev pri mimoškolských aktivitách. Pred maturitou toho stihnete celú kopu – tínedžeri môžu chodiť na hodiny, komunikovať s učiteľmi, a dokonca si zarábať ako štýloví influenceri alebo streameri!

  Vyžaduje základnú hru The Sims 4 na hranie.

  Obsahuje iba kľúče na stiahnutie. Vyžaduje pripojenie k internetu.

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie

  ZAŽIJTE STREDNÚ ŠKOLU

  Okúste všetky slasti a strasti stredoškolskej dochádzky. Choďte na hodiny, zoznamujte sa s učiteľmi, vyrazte posedieť do jedálne a tiež si vyzdobte skrinku. Nezabudnuteľné spomienky tak vytvoríte, až sa budete s kamarátmi po škole túlať ulicami.

  The Sims 4: Střední škola (rozšírenie) (PC)
  VEĽKÉ TEENAGERSKÉ OKAMŽIKY
  Pretancujte celú noc na školskom plese a oslávte úspešnú maturitu s rodinou a kamarátmi (teda pokiaľ si budete usilovne robiť domáce úlohy). Okrem týchto jedinečných okamihov si Simíkovia tiež nájdu celoživotných kamarátov, ostatní tínedžeri ich pozvú na rande, zúčastnia sa mimoškolských aktivít, stanú sa členmi rôznych tímov a budú si užívať jazdu na horskej dráhe, ktorej sa hovorí puberta.

  The Sims 4: Střední škola (rozšírenie) (PC)
  NEDRŽTE SA ZAUJETÝCH KOĽAJÍ
  Stredná škola dáva priestor na sebaobjavovanie! Nájdite odvahu pozvať na schôdzku niekoho, do koho ste sa zabuchli, alebo v sebe objavte guráž ísť za školu (ale nenechajte sa pri tom pristihnúť). Simovia tínedžeri budú objavovať, čo majú a nemajú v obľube, a budú mať aj nové príležitosti páchať neplechu. Žartíky a vychádzky po zotmení ale môžu mať následky, tak si dajte pozor, nech vás nepristihnú.

  The Sims 4: Střední škola (rozšírenie) (PC)
  OBJEVTE SVŮJ STYL
  Zařiďte si svůj pokoj podle svého, vytvářejte outfity z oblečení navrženého prodejci z Depopu a staňte se simfluencery. Náctiletí Simíci mohou vydělávat prodejem outfitů a propagací stylů, které navrhnou na Trendi, a ani kvůli tomu nemusí vycházet ze svých pokojů, které jsou interaktivnější než když dřív. Používejte notebook, přečtěte si v posteli knížku nebo se pusťte do polštářové bitvy!

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

hernecitanie, , theroadtotheerdtree
vhlave, vhlave2, premiera
tombraider, darkhorsefigure, zberatelskafigurka, LaraCroft
FUNKO20, FunkoPopFigurky, ZlavynaPopky, Popky, dopravazadarmo
dopravazadarmo, Packeta, doruceniezadarmo
eldenring, shadowoftheerdtree, darcek