Tiger Woods PGA 2004
PC

17,99
Nákupom získate 0,36 kreditov
Štítky: Golf
Kód produktu: 10713
 • Hole in one

  Staňte sa golfistom: začnite od nuly a presaďte sa medzi profesionálmi, vaše skúsenosti a schopnosti zrastú s každým turnajom; On-line hra: zmerajte si na internete svoj úder s golfistami zo všetkých kútov sveta; Kariérne módy: zúčastnite sa súťaží a prilákajte sponzorov ktorí vás zahrnú s peniazmi, možnosť nákupu vybavenia od skutočných výrobcov, prejaví sa nielen na vašom úderu ale môže vám i nosiť šťastie; Tí najlepší: máte možnosť zmerať si sily s tuctom profesionálov zvučných mien ako Tiger Woods, Vijay Singh, Justin Leonard, John Daly a Adam Scott.; Vyhlásené ihrisko: k obľúbeným ihriskám pribudlo 5 nových, napr. Bethpage Black alebo Pinehurst No. 2; Skvelý golf: vylepšená technika TrueSwing™ i klasický odpal pomocou troch kliknutí ponúkame í realistickejšie odpal a let lopty; Nové módy: nové hráčske módy, napríklad Best Ball, World Tour a ďalšie; Vylepšená grafika a zvuk; Nový editor ihrísk a možnosť výmeny vašich výtvorov s hráčmi na internete.

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 350MHz, pamäť 128MB RAM, grafická karta s 16MB RAM, 1,3GB voľno na disku, 8x CDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Športové

  Vo svete golfu je iba jedno meno, ktoré má najlepší zvuk- Tiger Woods. Na PGA TOUR® sa mu nikto nevyrovná, vy teraz ale máte možnosť ho poraziť! Vydajte sa na golfové ihrisko a zmerajte si sily so známymi golfovými profesionálmi.
  Hra novo ponúka možnosť detailného modelovania postavy hráča, prilby hráčske módy a nové ihriská, vylepšenie sa dočkalo putovania ( mimo iného vám poradí váš Caddy) a pribudol aj nízky chip.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si Tiger Woods PGA 2004? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame