Tiger Woods PGA 2004
PC

17,99
Nákupom získate 0,36 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
Naše výhody
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: Golf
Kód produktu: 10713
 • Hole in one
  Staňte sa golfistom: začnite od nuly a presaďte sa medzi profesionálmi, vaše skúsenosti a schopnosti zrastú s každým turnajom; On-line hra: zmerajte si na internete svoj úder s golfistami zo všetkých kútov sveta; Kariérne módy: zúčastnite sa súťaží a prilákajte sponzorov ktorí vás zahrnú s peniazmi, možnosť nákupu vybavenia od skutočných výrobcov, prejaví sa nielen na vašom úderu ale môže vám i nosiť šťastie; Tí najlepší: máte možnosť zmerať si sily s tuctom profesionálov zvučných mien ako Tiger Woods, Vijay Singh, Justin Leonard, John Daly a Adam Scott.; Vyhlásené ihrisko: k obľúbeným ihriskám pribudlo 5 nových, napr. Bethpage Black alebo Pinehurst No. 2; Skvelý golf: vylepšená technika TrueSwing™ i klasický odpal pomocou troch kliknutí ponúkame í realistickejšie odpal a let lopty; Nové módy: nové hráčske módy, napríklad Best Ball, World Tour a ďalšie; Vylepšená grafika a zvuk; Nový editor ihrísk a možnosť výmeny vašich výtvorov s hráčmi na internete.

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 350MHz, pamäť 128MB RAM, grafická karta s 16MB RAM, 1,3GB voľno na disku, 8x CDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Športové
  Vo svete golfu je iba jedno meno, ktoré má najlepší zvuk- Tiger Woods. Na PGA TOUR® sa mu nikto nevyrovná, vy teraz ale máte možnosť ho poraziť! Vydajte sa na golfové ihrisko a zmerajte si sily so známymi golfovými profesionálmi.
  Hra novo ponúka možnosť detailného modelovania postavy hráča, prilby hráčske módy a nové ihriská, vylepšenie sa dočkalo putovania ( mimo iného vám poradí váš Caddy) a pribudol aj nízky chip.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

heroesofmightandmagic3, stolovka, stolovahra, heroesofmightandmagic, homam
gympl, gymplfilm, vinyl, filmovysoundtrack, soundtrack
spiderman2, marvelsspiderman2, funkopop, popfigurky
kingdomcomedeliverance, kcd, warhorsestudios, warhorse, českéhry
fallout, falloutseries, falloutanthology
darksouls, fromsoftware, hernecitanie