UFO: Afterlight CZ
PC

3,99
Nákupom získate 0,16 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
Naše výhody
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Doporučený vek: Od 12 rokov
Štítky: Sci-Fi
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 12287
 • Kombinácia stratégie v globálnom meradle s ťahovými súbojmi; Celkom nový príbeh vychádzajúci z udalostí UFO: Aftershock; Veľký počet nových technológií, zbraní a ďalšieho vybavenia; Odlišné prostredie mimo Zem; Silne vylepšený RPG systém

  Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, procesor 1000MHz, pamäť 512MB RAM, grafická karta (Geforce 5700 / Radeon 9500), 5,0GB voľno na disku, DVDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie

  Pokračovanie titulov UFO: Aftermath a UFO: Aftershock, ktoré prinášajú nový pohľad na udalosti z Aftershocku, tentokrát z perspektívy opustených ľudských osadníkov Marsu.

  Čo sa konceptu týka, môžu priaznivci oboch vyššie uvedených UFO titulov očakávať opäť kombináciu stratégie v globálnom meradle a taktických ťahových misií. Tento krát však čakajte prepracovanejšie RPG elementy v podobe nového tréningového systému a využitie špeciálneho vybavenia. Významných úprav sa dočkala aj taktická časť ako aj strategická. K dispozícií sú samozrejme nové technológie na skúmanie ako aj nové možnosti diplomatického charakteru, ich užitie ovplyvňuje vývoj príbehu.

  Pripravte sa na nové miesta, ktoré sú odlišné od tých známych z predošlých dielov a potešujúcou je i rozhodne možnosť zaradiť sa do týmu robota, alebo mimozemšťana. Ďalšie novinky sa týkajú nových zbraní, brnení, nových bojových taktík pre súpera, možnosť vstupovať do budov a ďalšie vecičky.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

spiderman2, marvelsspiderman2, funkopop, popfigurky
kingdomcomedeliverance, kcd, warhorsestudios, warhorse, českéhry
fallout, falloutseries, falloutanthology
darksouls, fromsoftware, hernecitanie
poselsmrti, xzoneoriginals, vinyl, hernahudba, hudbanavinyle, lpčka
silenthill2, redpyramidthing, silenthill, pyramidhead