UFO Trilogie
PC

(1x)
8,09
Nákupom získate 0,32 kreditov
Doporučený vek: Od 12 rokov
Štítky: Sci-Fi
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 13038
 • Kombinácia stratégie v globálnom meradle s ťahovými súbojmi; Celkom nový príbeh vychádzajúci z udalostí UFO: Aftershock; Veľký počet nových technológií, zbraní a ďalšieho vybavenia; Odlišné prostredie mimo Zem; Silne vylepšený RPG systém

  Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, procesor 1000MHz, pamäť 512MB RAM, grafická karta (Geforce 5700 / Radeon 9500), 5,0GB voľno na disku, DVDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie

  S touto kolekciou troch úspešných hier zo série UFO podniknete dobrodružnú výpravu, ktorá zahrnie nielen Zem, ale i planétu Mars! Vychutnajte si dlhé hodiny zábavy v tejto kombinácii tímovo orientovanej taktické akcie a globálnej stratégie.

  UFO: Aftermath
  K Zemi priletela gigantická kozmická loď a skôr ako si ľudia všimnú nebezpečenstvo vypustia do horných vrstiev atmosféry spory, ktoré sa veľmi rýchle množia. Čoskoro je ich toľko že pokrývajú celú oblohu a začínajú padať na zem kde zadusia všetky život. Všetky? Nie, v podzemných vojenských krytoch prežije hŕstka šťastlivcov a po týždňoch, keď sa spory začínajú rozpadať môžu znovu začať budovať čo bolo zničené. Najskôr však musia zistiť čo sa vlastne stalo a vyrovnať sa s horami biomasy a samozrejme aj s votrelcami. A práve preto ste tu Vy.

  UFO: Aftershock
  Je rok 2054. Päťdesiat rokov po udalostiach z UFO:AFtermath, keď mimozemšťania urobili zo Zeme obrovské experimentálne laboratórium. Ľudská rasa prežíva na obrovskom lietajúcom ostrove nazývanom Laputa. Povstanie proti prísnym a skorumpovaným vládcom ostrova prerástlo do konfliktov, pri ktorom došlo k nešťastnému zničeniu. Tí ktorí prežili boli opäť donútení hľadať si nový domov. Podarí sa im získať späť Zem, teraz ovládanú neznámymi silami?

  UFO: Afterlight
  Tento krát však čakajte prepracovanejšie RPG elementy v podobe nového tréningového systému a využitie špeciálneho vybavenia. Významných úprav sa dočkala aj taktická časť ako aj strategická. K dispozícií sú samozrejme nové technológie na skúmanie ako aj nové možnosti diplomatického charakteru, ich užitie ovplyvňuje vývoj príbehu.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (1)

  (Xzone.cz)
  Neoverený nákup
  • - Absolutní kontrola jednotek
  • - u Aftermathu skvělý dubbing
  • - grafika
  • - Aftershock je v pozdějších fází značně rozvleklý a stereotypní, mapy se opakují (stejně jako v Afterlight)
  • -

  Skvělá trilogie na téma původního UFA a X-Comu. Má svoje drobné mušky, ale přesto se jedná o skvělé hry

  Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
  Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
  Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame