Uncharted: Legacy of Thieves Collection
PS5

49.99
Nákupom získate 1.50 kreditov
 • 49.99 €
  Vychádza: 28. januára 2022
Lokalizácia: České titulky, Angličtina
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Štítky: TPS, Príbehové
Kód produktu: 44795
 • Hľadajte svoj odkaz a zanechajte svoju stopu na mape Uncharted: Legacy of Thieves Collection. Prežite napínavý filmový príbeh z dielne štúdia Naughty Dog a najväčších akčných trhákov tejto kultovej série. Objavujte stratenú históriu s charizmatickými a súčasne osobnostne zložitými zlodejmi Nathanom Drakom a Chloe Frazerovou, ktorí so zmyslom pre zázraky cestujú po svete a prenasledujú neobyčajné dobrodružstvá a zabudnuté povesti. Uncharted: Legacy of Thieves Collection obsahuje úspešné cestovateľské dobrodružstvo pre jedného hráča z hier Uncharted 4: The Thief's End a Uncharted: The Lost Legacy, prepracované v úžasných detailoch pre konzolu PS5 s vylepšenou grafikou a snímkovou frekvenciou.
  UNCHARTED: LEGACY OF THIEVES COLLECTION OBSAHUJE
  - remaster Uncharted 4: A Thief's End
  - remaster Uncharted: The Lost Legacy

  UNCHARTED 4: A THIEF'S END

  Niekoľko rokov po svojom poslednom dobrodružstve je vyslúžilý lovec pokladov Nathan Drake nútený vrátiť sa do sveta zlodejov. Osud znovu zaklope na jeho dvere, a keď sa objaví Drakeov domnelo mŕtvy brat Sam a požiada ho o pomoc pri záchrane svojho života, nedokáže Drake ponuke takého dobrodružstva odolať. Hra si vyslúžila viac ako 150 ocenení Hra roku. Jedná sa o najrozsiahlejšie dobrodružstvo v sérii odohrávajúcej sa naprieč svetom. Užite si plynulý boj a pohyb s využitím háku prinášajúci ešte dynamickejšie a napínavejšie akčné scény.

  Uncharted: Legacy of Thieves Collection
  UNCHARTED: THE LOST LEGACY
  V snahe získať a ochrániť starobylý artefakt pred bezcitným vojnovým štváčom bude Chloe Frazerová musieť vyhľadať pomoc preslávenej žoldačky Nadine Rossovej a vydať sa s ňou do indického Západného Ghátu, kde sa nachádza zlatý kel Ganéši. Vo svojom doposiaľ najväčšom dobrodružstve bude Chloe musieť konfrontovať svoju minulosť a rozhodnúť sa, čo pre svoj vlastný odkaz obetuje. Tešte sa na exotický mix mestského prostredia, džungle a starobylých ruín juhozápadného pobrežia indického polostrova. Súčasťou je samozrejme oceňovaná hrateľnosť série Uncharted s aktualizovanými systémami a vylepšeniami, vrátane filmovo stvárneného boja, prieskumu a cestovania, náročných rébusov a ďalších prvkov.

  remaster Uncharted 4: A Thief's End
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)