Vampire: The Masquerade Swansong
PC

19,99
Doprava
od 2,99 €
23 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Aktivácia: Epic Games StoreEpic Games StoreDoporučený vek: Od 18 rokov
Štítky: Upíri, Príbehové
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 45114
Hra je tiež dostupná pre:  PS4PS5

Darček k objednávke

 • Hra Vampire: The Masquerade – Swansong, založená na kultovej hre na hrdinov a vyvinutá špecialistami v tomto žánri, je príbehové RPG, v ktorom každé vaše rozhodnutie určuje osud troch hlavných postáv a bostonskej Camarilly.

  Kategórie

  PC / PC hry / Adventúry

  VITAJTE VO SVETE TEMNOTY

  Čo keby boli upíri skutoční? Čo keby títo krvilační predátori žili v utajení medzi nami a starostlivo osnovali prastaré konšpirácie? A čo keby ste sa vy stali jedným z nich? V hre Vampire: The Masquerade hráte za jedno z týchto príťažlivých monštier v sofistikovanom svete, kde sú hranice medzi skutočnosťou a nadprirodzenom vždy nejasné.

  Vampire: The Masquerade Swansong
  NAPÍNAVÝ THRILLER
  Hazel Iversen, Labuť, je nová princezná bostonskej Camarilly. Železná ruka v zamatovej rukavici – má v pláne upevniť svoju moc a rešpekt Maškarády, upírskeho práva navrhnutého tak, aby sa ľudia nikdy nedozvedeli o existencii týchto tvorov noci. Lenže nič nejde podľa plánu. Kvôli zvestiam o pletichách, vraždách a mocenských bojoch musíte pracovať v tieňoch a chrániť svoju sektu v rámci horúceho vyšetrovania, ktoré Boston uvrhne do chaosu.

  Vampire: The Masquerade Swansong
  HRAJTE AKO 3 ORIGINÁLNÍ UPÍRI
  Hrajte ako 3 upíri, ktorým je viac ako sto rokov. Postupujte hrou vďaka ich prepleteným osudom, vysporiadajte sa s ich odlišnými hľadiskami a pomocou ich charakteristiky sa snažte oddeliť pravdu od klamstiev. Každá postava má svoje vlastné schopnosti a upírske disciplíny, ktoré si môžete jednotlivo vylepšovať, aby vyhovovali vášmu preferovanému prístupu. Zvolíte si zastrašovanie, zvodnosť, alebo kradmý prístup? Rozhodnutie je na vás, pokiaľ ukojíte svoj hlad po krvi.

  Vampire: The Masquerade Swansong
  HRATEĽNOSŤ S NÁSLEDKY
  Vďaka jedinečnému prístupu k hrateľnosti kladie Swansong dôraz na následky vašich činov ako v rámci vyšetrovania, tak aj vašich sociálnych interakcií s postavami. Analyzujte starostlivo každú situáciu, pretože vaše rozhodnutie môže mať obrovský vplyv na životy vašich hrdinov a osud bostonskej Camarilly.

  Vampire: The Masquerade Swansong

 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si Vampire: The Masquerade Swansong? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame

metalgearsoliddelta, metalgearsolid, snakeeaster
pointandclickadventures, hernecitanie, adventury
soulsborn, darksouls, komiksypocesky
assassinscreedshadows, acshadows
hvezdnevojny, , starwarsoutlaws
ohrachalidech, , LEVELmagazine, 50letvideoher, hernecitanie