Warhammer: Mark of Chaos Collectors Edition
PC

(1x)
36,99
Nákupom získate 1,48 kreditov
Štítky: Fantasy, Real-time stratégie
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 12313
 • Masívne bitky.; Unikátne vlastnosti pre každú z 17 rás.; Strategické využívanie terénu.; Velitelia jednotiek a hrdinovia.; Miešané armády.; Nadpozemská grafická stránka hry.

  Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, procesor 2,4GHz, pamäť 512MB RAM, grafická karta s 256MB RAM, 3,0GB voľno na disku, DVDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie

  Fantasy 3D RTS postavená na pravidlách populárneho klasického Warhammer sveta (nie Warhammer 40.000).

  Základ hry je pomerne jednoduchý. V hlavnej kampani si vyberiete jednu z niekoľkých hlavných hrateľných strán (v priebehu hry pribudnú ďalší) a snažíte sa následne zaberať územie, rozvíjať armádu i zázemie v podobe miest, upevňovať svoju pozíciu v svojich teritóriách a samozrejme sa zúčastniť masívnych epických bitiek.

  Hra obsahuje celkom 17 rôznych Warhammer rás, pričom hrateľných je len niekoľko a zástupcov ďalšej rasy môžete najať ako vojakov. Prítomnosť týchto vojakov je nesmierne dôležitá, a má priamy vplyv na možnosť vývoja nových jednotiek i stratégií. Každá z hlavných hrateľných strán má samozrejme unikátne jednotky i budovy a líši sa i štýlom boja.

  Príbeh hráča zavádza do Starého Sveta, kde síce od Veľké Vojny uplynula rada rokov, ale lokálne konflikty medzi jednotkami Chaosu a Impéria stále prebiehajú. Časť armády Chaosu, ktorá vo Veľkej Vojne utrpela porážku, sa stiahla na sever, kde došlo k niekoľkým pokusom o zjednotenie. Žiadny z nich však nevyšiel a tieto nové ustanovené jednotky boli vždy porazené. Dôvodom bola absencia vodcu ako aj padlý hrdina Asavar Kul. I tak sú tieto pokusy jednotiek Chaosu nebezpečné a nedajú spať jednotkám Impéria ani Vznešeným Elfom, ktorí sa snažia vyčistiť južnú zem. Všetko sa tak schyľuje k ďalšej vojne, kde sa stretnú všetky hlavné strany za účasti príslušníkov ďalších národov.

  zberateľská edícia obsahuje:
  - jeden náhodný alchymistický symbol
  - oficiálnu knihu Warhammer Mark of Chaos (v angličtine)
  - stojan na vlajku a 4 vlajky
  - nálepky
  - soundtrack
  - artbook

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (1)
Pridať hodnotenie

 Neoverený nákup

Warhammer jak má být, o něco jednodušší než jeho předchůdci ale pořád zábavný, se spoustou bonusového materiálu ve sběratelské edice. Nádhera.

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame