Zanzarah: The Hidden Portal
PC

10,40
Nákupom získate 0,42 kreditov
Kód produktu: 10414
 • Zachráňte magický svet Zanzarha

  kompletne magický svet; zaujímavé súboje víl; skvelý hudobní sprievod

  Minimálne požiadavky

  Windows 95, 98, 2000, ME, XP, procesor 500MHz, pamäť 128MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 0,7GB voľno na disku, 4x CDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / RPG

  Jej osemnáste narodeniny skončili katastrofálne, opäť sa pohádala s rodičmi a opäť utiekla do svojej izby a schovala hlavu pod perinu. Prečo by zo všetkých ľudí, práve ona mala dostať kľúč k Zanzarah, záhadnému svetu elfov, goblinov, trpaslíkov a víl?
  Pred dávnymi a dávnymi časmi sa tieto bytosti z hrozí pred inkvizíciou ukryli na miesto, ktoré pomenovali Zanzarah. Ale tento malý raj sa naraz stáva viac a viac väzením. Zanzarah sa niečo deje, dokonca i víly spojené pevným putom s magickými silami sa naraz chovajú čudne a dokonca spolu bojujú.
  Ich duša je nejako prepojená s týmto magickým svetom a tak treba zistiť ako najlepšie napraviť tento a svoj vlastný svet.

  Výborne hodnotená akčná RPG adventúra zo sveta víl, škriatkov, elfov a ľudí ktorý o nich vôbec nič netušia. Skvelé spracované téma, nádherná grafika, zaujímavé súboje a výborná hravosť zaujme všetkých priaznivcov akčnej RPG.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si Zanzarah: The Hidden Portal? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame