Zombie Army 4: Dead War
PS4

42.99
Nákupom získate 0.86 kreditov
Lokalizácia: Angličtina
Tip hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov, Online multiplayer
Štítky: TPS, Zombie
Hra je tiež dostupná pre:  XBOX
 • V tejto hororovej strieľačke od tvorcov Sniper Elite 4 si Hitlerova nemŕtva armáda prichádza koledovať o ďalšiu nakladačku! V boji za záchranu ľudstva pred epidémiou nemŕtvych decimujúcou Európu štyridsiatych rokov na vás čakajú zástupy odporných netvorov zo záhrobia, epické zbrane a nová nervy drásajúca kampaň pre jedného štyroch hráčov!

  NOVÝ PRÍBEH

  Hoci členovia špeciálneho odboja porazili nemrtvého Hitlera a zvrhli ho do pekla, mŕtvi znovu povstávajú a sú ešte hladnejší ako predtým! Pokračujte v alternatívnej histórii začatej séried Zombie Army Trilogy, skúmajte nové rozľahlé úrovne a odhaľte zlovestný plán, ktorý zavedie "brigádu preživších" do rôznych častí Talianska a ešte oveľa ďalej! Bojujte so silami temnôt v kanáloch prešpikovaných mŕtvolami, prežite exkurziu do nemrtvej zoo a cestujte na temné, neopísateľné miesta, z ktorých doteraz nikto živý nevrátil!

  Zombie Army 4: Dead War

  SKVELÁ HRATEĽNOSŤ

  Využívajte pravidlá balistiky definované Rebellionom v sérii Sniper Elite tiež proti hordám prekliatych príšer! Preslávená röntgenová kamera sa vracia! Sledujte "pod röntgenom" v úchvatnom spomalenom zábere, ako letiaca strela alebo bomba ničí kosti a orgány. Pozorujte, ako sa z tela nepriateľa odtrhávajú jeho zhnité údy, a nenechajte sa ochromiť hrôzou, keď ho to nezastaví!

  rebellion

  ROZVOJ POSTAVY A ŠIROKÉ MOŽNOSTI ÚPRAVY

  Získavajte vyššie hodnosti a stvorte zabijaka podľa svojho gusta! Považujete sa za anjela strážneho? Čeľte zraneniam miesto svojich spoločníkov! Vážne sa vám toľko páči ten ťažký guľomet? Tak prečo si ho so sebou nevezmete? V boji postupne odomykajte nové oblečenie, výkriky alebo posmešky a zabíjajte vo vlastnom štýle!

  sniper elite zombie army

  EPICKÉ ZBRANE

  Keď vás nemŕtvi obklopia, bráňte sa účinnejšie vďaka vylepšenému boju na blízko! Prederte sa davom, dupajte po hlavách nepriateľov a odprevádzajte živých mŕtvych hrozivo vyzerajúcimi chvatmi! Spútajte silu ohňa, blesku a tiež božské esencie, vylepšujte svoje zbrane na pracovných stoloch a vytvárajte improvizované pekelné nástroje! Útočná puška vystreľujúca blesky? Pištoľ s ohnivým bajonetom? Pri poslednej obrane ľudstva nie je nič príliš!

  zombie army 4 dead war

  MONŠTRUÓZNI NEPRIATELIA

  Pustite sa s vervou do légií diabolských chňapákov, mohutných, obrnených elitných vojakov, hrozivých tieňových démonov, výbušných samovražedných generálov a hromady ďalších nečakaných protivníkov! budete zízať do mäsitej hlavne zombie tanku, budete si priať, aby ste nevyliezali z postele!

  dead war
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Zombie Army 4: Dead War!