Astral Chain (SWITCH)
SWITCH

(1x)
52,50
Nákupom získate 1.05 kreditov
Lokalizácia: Angličtina
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Štítky: Sci-Fi, Open-world, Japonské
Kód produktu: 30716
 • Astral Chain je úplne nová akčná hra od PlatinumGames exkluzívne pre Nintendo Switch. Ako súčasť špeciálnej policajnej jednotky je na vás brániť svet pred tajomnou inváziou stvorení vyzerajúcich ako mimozemšťania.

  INVÁZIA Z INEJ DIMENZIE
  Ark je multi-kultúrne mesto v blízkej budúcnosti. Jedného dňa je zasiahnuté pohromou, a to keď sa objaví brána do inej dimenzie. Nebezpečné stvorenia sa začnú vynárať a útočiť na ľudí a znečisťovať krajinu a bežné policajné jednotky nie sú schopné sa s nimi merať. Na vyrovnanie síl je utvorená úplne nová jednotka polície s názvom Neurón a tá má brániť obyvateľov Arku.

  Astral Chain (SWITCH)

  PARŤÁK A ZBRAŇ
  Hráč si môže vybrať medzi ženskou a mužskou hrateľnou postavou. Tá, ktorú si nevyberiete, sa potom v hre bude objavovať ako vaše mladšie dvojča a člen jednotky Neurón. Aby ľudstvo mohlo čeliť monštrám z inej dimenzie, vyvinulo špeciálnu zbraň - Legion. Legion vystupuje ako váš partner a pomáha vám pri vyšetrovaní, ale akonáhle dôjde na boj, spoznáte jeho pravé zručnosti.

  platinumgames

  SYNERGICKÝ AKČNÝ SYSTÉM
  Spolupracujte s Legion a využívajte rôzne kombá v boji s nepriateľom. Môžete súčasne zaútočiť na rovnakého nepriateľa, zamerať sa každý na iného alebo môžete vyslať Legion do útoku a podporovať ho zo zálohy. V hre je niekoľko Legion v hre, každý s iným bojovým štýlom a zručnosťami. Hráči môžu strategicky meniť Legion počas real-time súbojov. Používajte zručnosti Legion nielen v súbojoch, ale tiež pri vyšetrovaní prípadov a riešení puzzlov.

  Astral Chain (SWITCH)
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (1)
Pridať hodnotenie

Super!

Sledujte nás na instagrame