Besieger
PC

8,09
Nákupom získate 0,32 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: Fantasy, Real-time stratégie
Kód produktu: 11054
 • 12 rozsiahlych na sebe nadväzujúcich levelov v kampani jedného hráča; 40 tipov budov a 20 tipov vojenských jednotiek; Hrdinovia, ktorý ovplyvňujú jednotky bojujúcich v ich blízkosti, systém získavania skúseností, vylepšovanie vyzbroja, vojnové stroje; Špeciálne rasy ako hlúpi a silný "Zloby", ľahkonožci Kentaura, alebo divoké jaskynné Medvede alebo Kostlivci, niektorý na vás útočia, iní vám pomôžu; Pohyblivá kamera, sledujte buď vybranú jednotku, alebo si prehliadnite celé bojisko z diaľky; Niekoľko módov hry pre viacerých hráčov (Deathmatch, Capture the Artifac, Siege)

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 1000MHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 1,5GB voľno na disku, 8x CDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie
  Vikingovia a Cimeranovia, dva vyspelé národy, ktoré vedľa seba žily v miery a v pokoji. Až do doby kedy Mara využila neprítomnosť svojho staršieho brata Korina, uchvátila silu nad Cimerskou ríšou a vrhla ju do boja s Vikingamy.
  Veďte najsilnejších Vikingských bojovníkov do boja proti Cimeranom ako Barmalay a sledujte príbeh Korina, zvrhnutého Cimerským vládcom, ktorý tuží obnoviť poriadok v zemi.

  Besieger je real-time stratégia so všetkým čo k tomu patrí, je založená na ekonomickom systéme tvorenej ťažbou dreva, kameňa a železa. Z týchto surovín stavajú pracovitý robotníci svoje domy, vily, továrne a ďalšie budovy a využívajú ich k jej vylepšeniu. Domy sú obývané s ďalšími obyvateľmi, z ktorých je možné v kasárniach vytrénovať "lúčištníkov", kopiníkov, alebo trebárs jazdca na koňoch.
  Besieger sa nesústredí iba na obliehanie a dobývanie sídiel ako jeho názov (besiege=obliehať) hovorí, ale tiež na dejovú líniu príbehu a presun malých ozbrojených skupín nebezpečným územím plných mystických tvorov.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

cyberpunk2077, johnnysilverhand, cyberpunk2077game, zberatelskasocha
daysofplay2024, daysofplay, PlayStationZlavy
doplnkydodomu, doplnkydobytu, detskaizba
hvezdnevojny, , starwarsunlimited
3plus1zadarmo, FunkoPopzadarmo, FunkoPop, funkopopkolektor
TwilightMasquerade, pokemontcg, scarletandviolet