Devil May Cry 5 - Special Edition
XSX

39.99
Nákupom získate 1.20 kreditov
Lokalizácia: Angličtina
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Štítky: Arkáda, Fantasy, Hororové, TPS
Kód produktu: 35305
Hra je tiež dostupná pre:  PS5XBOX
 • Uplynuli roky od doby, kedy pekelní démoni prvýkrát vkročili na tento svet, ale teraz začala nová démonická invázia a poslednou nádejou ľudstva sa stávajú 3 osamelí lovci démonov, každý s radikálne odlišným herným štýlom. Spojený vierou a smädom po pomste sa budú musieť títo lovci postaviť svojim démonom, ak chcú prežiť. Special Edition je verziou pre novú generáciu konzol, ponúkajúcu maximálny grafický výkon a ultimátny herný zážitok.

  NÁVRAT LEGENDY
  Séria, v rámci ktorej sa predalo viac ako 16 miliónov hier, sa vracia na čele s pôvodným režisérom menom Hideaki Itsuno. Démonická invázia začala so semenami démonického stromu, ktorý sa zakorenil v meste Red Grave City. Prenikanie pekelných síl upúta pozornosť mladého lovca démonov Nera - Danteho spojenca.

  Devil May Cry 5 - Special Edition
  NEUTÍCHAJÚCA AKCIA
  Hra ponúkne celkom 3 hrateľné postavy a každá z nich prináša radikálne odlišný herný štýl. Hráči sa môžu tešiť na fotorealistický dizajn postáv, oslňujúcu prácu so svetlom a efekty prostredia, a to všetko vďaka RE enginu od spoločnosti Capcom.

  dmc 5
  DÉMONICKÁ INVÁZIA NA POSTUPE
  Bojujte s epickými bossmi v adrenalínom naplnených súbojoch naprieč rozľahlým Red Grave City. Nero, jeden z hlavných protagonistov série a nositeľ krvi Sparda, mieri do Red Grave City, aby spoločne so svojou priateľkou Nico čelil prudkému útoku neľútostných démonov.

  dante
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Devil May Cry 5 - Special Edition!