Elex II
XBOX

47,50
Nákupom získate 0,47 kreditov
Doporučený vek: Od 18 rokov
Štítky: Fantasy, Sci-Fi, Open-world, Post-apokalyptické
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 37902
Hra je tiež dostupná pre:  PS4PCPS5
 • Jax je späť! Elex II je pokračovanie úspešného RPG od Piranha Bytes (tvorcov série Gothic a Risen). Hra sa odohráva niekoľko rokov po prvej hre a ponúkne obrovský ručne vytvorený svet v netradičnom postapokalyptickom fantasy štýlu. Jedinečný je aj súbojový systém, ktorý ponúkne mix. zbraní na diaľku aj na blízko.
  Elex II využíva Smart Delivery technológiu - kúpte si hru iba raz a hrajte ju na Xbox One alebo vo vylepšenej verzii na Xbox Series X.
   
  UBEHOL NEJAKÝ ČAS
  Niekoľko rokov potom, čo Jax porazil Hybrid, sa z nebies znáša nová hrozba, ktorá rozpútava nebezpečnú silu temného ELEX a ohrozuje všetok život na planéte. Aby Jax ubránil mier na Magalanu a bezpečie svojej vlastné rodiny, musí sa vydať na špeciálnu misiu. Počas nej bude musieť presvedčiť frakcie, aby sa spojili proti votrelcom.

  Elex II

  ÚŽASNÝ SVET
  Ponorte sa do obrovského, ručne vyrobeného, naprosto jedinečného sveta s viac frakciami a rozmanitým prostredím, zasadeného do postapokalyptického sci-fi sveta. Objavujte planétu Magalan vďaka bezprecedentnej slobode pomocou spoľahlivého jetpacku, takže budete môcť cestovať po mape, a dokonca aj lietať!

  piranha bytes

  DÔSLEDKY
  Interagujte sa zabývaním svetom plným jedinečných nehráčských postáv (NPC), ktoré si budú pamätať, čo ste urobili, a budú reagovať podľa toho. Nehráčské postavy sa pridajú k vašej skupine alebo z nej odídu podľa toho, ako sa budete správať. Tiež môžu zomrieť, čo bude mať vplyv na príbeh.

  thq nordic

  SKVELÉ VYLEPŠENIA
  Zapojte sa do plynulého kontaktného aj streleckého boja s nesmierne vylepšeným systémom ovládania. Prežite príbeh, kde majú vaše činy následky a kde sa ponoríte do sveta morálneho rozhodovania.

  gothic
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si Elex II? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame