Metroid Dread
SWITCH

49.99
 • 49.99 €
  Skladom
Lokalizácia: Angličtina
Tip hry: Hra pre jedného hráča
Štítky: Sci-Fi, 2D plošinovka, Metroidvania
 • Prvá nová 2D Metroid hra po devätnástich rokoch (Metroid Fusion vyšiel v roku 2002 na Game Boy Advance) je tu! Metroid Dread je piate 2D dobrodružstvo, teda klasická plošinovka žánru, ktorý sama pomenovala - Metroidvania. Hutná atmosféra, skvele spracované levely a skúmanie, na to všetko sa môžete tešiť v novom dobrodružstve Samus Aran.

  ZÁHADNÉ SIGNÁLY
  Príbeh Samus Aran pokračuje po udalostiach v hre Metroid Fusion. Po záhadnom signálu zaslanom Galaktickej Federácii sa vydáva toto vysielanie preskúmať na planétu ZDR. Toto odľahlé miesto je zamorené zákernými mimozemskými tvormi a chladnými mechanickými hrozbami v podobe robotov. Samus je silnejší, ako kedykoľvek predtým, ale bude to stačiť na zákernosti planéty ZDR?

  Metroid Dread

  E.M.M.I.
  Kedysi to bývali roboti pre získavanie DNA, teraz ale E.M.M.I. lovia Samus. Hutná atmosféra Metroid Dread je na mieste, pretože nájsť spôsob ako poraziť tieto kruté stroje nie je vôbec jednoduché.

  metroid 5

  RASTÚCA SILA
  Postupom hry bude Samus získavať nové a známe schopnosti. Prekonávajte prekážky, dostaňte sa do horšie prístupných miest a stretnite sa s nepriateľmi. Cesta skrz túto planétu nebude ľahká. Postupne sa s novými schopnosťami vracajte do známych lokácií a hľadajte alternatívne cesty vpred. Samozrejmosťou je aj kvalitne spracovaná mapa, ako poznáme aj z predošlých hier, ktorá vám bude robiť verného spoločníka.
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Metroid Dread!