Minecraft Dungeons - Hero Edition
XBOX

31,50
Nákupom získate 0.63 kreditov
 • 31,50 €
  Skladom
Štítky: Fantasy, Dungeon, Xbox One X Enhanced
Typ hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 32854
Hra je tiež dostupná pre:  SWITCH
 • Hero Edition OBSAHUJE
  - hrdinskú kapucňu
  - dva hráčské obleky
  - sliepku ako maznáčika
  - dva rozširujúce balíčky: Jungle Avakens a Creepy Winter.


  Prebite si cestu touto úplne novou akčnou adventúrou, inšpirovanou klasickými dungeonmi a zasadenú do sveta Minecraftu! Vydajte sa do kobiek sami, alebo spojte sily s priateľmi! štyria hráči môžu bojovať spoločne v rozmanitých úrovniach nabalených frenetickou akciou a hlavne pokladmi - to všetko s cieľom zachrániť dedinčanov a zneškodniť zlovoľného Arch-Illagera! Objavte zbierku nových silných zbraní a predmetov, ktoré vám pomôžu poraziť nemilosrdné zástupy odporných nepriateľov. Bojujte, alebo utekajte cez kaňony, močiare a - samozrejme - bane! Každý dobrodruh statočný alebo pochabý na to, aby preskúmal tento krásny svet kociek, bude musieť prísť pripravený. Tak rýchlo, ozbrojte sa po zuby!

  DUNGEON CREEPER

  Bojujte proti novým odporným príšerám v tejto úplne novej akčnej adventúre, inšpirovanej klasickými dungeonmi. štyria hráči sa môžu spoločne prebíjať rôznorodými úrovňami plnými akcie a pokladov.

  Minecraft Dungeons (XONE)

  VYLEPŠOVANIE A MOŽNOSTI

  Získajte veľa jedinečných predmetov a očarovanie zbraní, s ktorými získate devastujúce špeciálne útoky. Prispôsobte si postavu podľa svojho štýlu a potom sa vydajte rozdávať rany do prvej línie, držte sa späť a útočte z diaľky alebo sa presekávejte hordami nepriateľov chránených ťažkým brnením

  rpg minecraft

  EPICKÉ DOBRODRUŽSTVO

  Epické dobrodružstvo! Preskúmajte úrovne plné pokladov a vydajte sa na výpravu za zničením zlého Arch-Illagera! Prvá samostatná hra od štúdia Mojang a zasadená do sveta Minecraftu od čias ... no, Minecraftu!

  dungeons minecraft
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Minecraft Dungeons - Hero Edition!

Sledujte nás na instagrame