Rainbow Six: Extraction
XBOX

59.99
Nákupom získate 1.20 kreditov
 • 59.99 €
  Predobjednávka
Lokalizácia: Angličtina
Tip hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov, Online multiplayer, Lokální multiplayer
Štítky: FPS, Taktické
Hra je tiež dostupná pre:  PS5PS4
 • Rainbow Six Quarantine je vyvíjaný úplne novým tímom Ubisoft Montreal, ktorý sa inšpiroval mnohoročnou tradíciou a odkazom kooperatívnych taktických strieľačiek a širokou škálou operátorov z Rainbow Six Siege, ale nechceli sa uspokojiť len s novou iteráciou hry, ale chcú urobiť celkom nový zážitok. Po udalostiach minulého eventu Outbreak v Siege sa zrodila vízia na radikálne redesignovanú novú víziu pre sériu. Tentoraz sa tímy Operátorov stretnú s mimozemskou hrozbou!

  NOVÝ NEPRIATEĽ 
  Operátori sa stretnú s úplne novým druhom nepriateľa - zmutovaným mimozemským parazitom. Ten napáda ľudské jedince a ich okolie, kde protivníci neboli nikdy viac smrteľní ako teraz. Quarantine prinesie zbrusu nové chaotické misie, nepredvídateľné a riskantné na každom kroku.


  Rainbow Six: Extraction - Limited Edition
  TÍM ELITNÝCH RAINBOW SIX OPERÁTOROV
  Na výber máte celkom 18 operátorov, z ktorých utvoríte kooperatívny tím z až troch alebo môžete hrať tiež sami. Každý operátor ponúkne špecifickú sadu zbraní a zručností, ktoré sa postupne môžu vylepšovať v zbrusu novom skúsenostnom systéme.

  rainbow6
  RISK V KONTAMINOVANEJ ZÓNE
  Preskúmajte všetkých 12 unikátne designovaných máp obsahujúce procedurálne generované výzvy, ktoré otestujú váš tím zakaždým. Kooperácia, taktika a vedomosti sú najlepšie zbrane k prežitiu. Neúspech sa neodpúšťa a vaši operátori tak bude MIA (Missing in Action).
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)