Schizm
PC

12,19
Nákupom získate 0,49 kreditov
Štítky: Fantasy
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 10516
 • logická adventúra; fotorealistická grafika 3D; vysoká rozlišnosť ( 640x360 ), hlboké farby high color ( 65 tisíckami farieb ) a 25 okienok za sekundu; 360 stupňové panoramatické pohľady v každom mieste, stovky animácií, pohľadov a priblíženia; zauzlený dej bez násilia, vytvorený s majstrami tohto druhu hier; čisté, priestorové zvukové efekty, ktoré sú prehrávané stereo s 16 bitovou kvalitou; voľne polohovanie všetkých zdrojov zvuku, v priestore okolo hráča; upokojujúca ambientová zvuková stopa; naozajstná zmes hľadaného druhu; takmer 10 GB dokonalej zábavy;

  Minimálne požiadavky

  Windows 95, 98, 2000, ME, procesor 350MHz, pamäť 32MB RAM, grafická karta s 8MB RAM, 0,3GB voľno na disku, 4x CDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Adventúry

  Schizm je logická sci-fi adventúra s zaujímavým príbehom z pera austrálskeho spisovateľa Terryho Dowlinga v čom si zahrajete dvojčlenu posádku zásobovacej lodi, ktorá núdzovo pristála na skoro osídlenej planéte Argilus. Všetci jeho obyvatelia však záhadne zmizli a naši hrdinovia sa musia snažiť o to, aby ich nestretol podobný nepríjemný osud. Tešiť sa môžete na množstvo logických hádaniek a na kvalitnú renderovanú grafiku, jej súčasťou sú scény s živými hercami.

  Píše sa rok 2083. Pred desiatimi rokmi pristáli prvý ľudia na Argilusu. Objavili mestá, priemyselné inštalácie, ale všetko bolo opustené. Pootvárané dvere, nedokončené jedlá stále pracujúce neobvyklé zariadenia, ale žiadny obyvatelia. Boli vyslané vedecké skupiny, vybudované vedecké stanoviská. O štyri mesiace neskôr k nim bola vyslaná vaša zásobovacia loď. Keď ste sa pokúsili nadviazať kontakt s orbitmy, nebola žiadna ozvena. Vypadalo to ako by sa vedecké skupiny niekam prepadli. Náhle sa pokazia všetky riadiace systémy lodí a vy a druhý člen posádky nemáte inú možnosť ako opustiť loď. Ale kam?

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si Schizm? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame