The Wonderful 101: Remastered
SWITCH

47.99
Nákupom získate 1.92 kreditov
Lokalizácia: Angličtina, Japončina
Typ hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov
Štítky: Japonsko, Japonské
Kód produktu: 33387
Hra je tiež dostupná pre:  PS4
 • Veďte armádu 100 úžasných hrdinov naprieč svetom v tejto netradičnej a unikátnej akčno-strategickej hre! Remaster The Wonderful 101, exkluzívne hry pre WiiU, je tu a prináša celkom nové vylepšenia. Za hrou stojí štúdio PlatinumGames známe vďaka hrám ako je Bayonetta, Astral Chain, Nier: Automata a Metal Gear Rising: Revengeance.

  JEDNOTNÁ PÄSŤ
  Hrdinovia naprieč svetom sa musí zjednotiť a ubrániť planétu Zem pred inváziou nepriateľských mimozemšťanov. Jedinou možnosťou ako poraziť nepriateľov z vesmíru je spojiť sa a pomocou fantastických schopností vytvoriť rôznorodé formy. Nech je to obria päsť či ostrá britva, musia prekonať svoje nezhody a pracovať ako jeden tím.

  The Wonderful 101: Remastered

  INTUITÍVNA DYNAMIKA
  V tejto akčnej hre so strategickými prvkami ovládate 100 hrdinov zároveň a skrze intuitívne a dynamické ovládanie, ktoré je známe u hier PlatinumGames, ich zjednocujú dohromady a bojujete proti zlu, ktoré ohrozuje váš svet. Hrateľnosť je doteraz nevídaná, rýchla a intuitívna. Režisér pôvodnej hry, Hideki Kamiya, dohliadal na celý proces remastrovanej a pridal nespočet vylepšení, ktoré majú hru prispôsobiť všetkým platformám, na ktoré vyjde. Vylepšenia sa dočkala aj vizuálna stránka, framerate, načítanie - hra je tak vylepšená na všetkých frontoch.

  platinum games
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči The Wonderful 101: Remastered!