Creaks + 1428: Shadows over Silesia + FixFox
PC

45,99
Nákupom získate 0,46 kreditov
Doprava
od 2,99 €
23 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Aktivácia: SteamSteamDoporučený vek: Od 12 rokov
Štítky: Logické, Sci-Fi, Stredovek, 2D plošinovka, Old-school
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 55855
 • Výhodné balenie trojice Xzone Edicií za skvelú cenu.

  Tri české hry od nezávislých vývojárov v krásnom balení.
  Creaks z dielne štúdia Amanita Design je puzzle dobrodružná hra zo sveta plného predstavivosti a hry svetla a tieňa, za ktorou stojí Radim Jurda a jeho tím.
  Shadows over Silesia je temná akčná adventúra s fantasy prvkami zasadená do reálnej stredovekej Európy, a od jediného tvorcu Petra Kubíčka.
  Trojicu završuje pohodová open-world 2D adventúra FixFox o vesmírnej opravárke Vix, ktorá sa nápadne podobá líške. Celú hru vytvoril opäť jediný autor – Jaroslav Meloun.
  CREAKS OBSAHUJE
  - steam kľúč k stiahnutiu hry Creaks
  - zberateľské balenie s miniartbookom
  - sadu exkluzívnych samolepiek
  - 4 krásne litografie s obrazmi priamo z hry
  - obojstranný plagát A3
  - herný soundtrack ku stiahnutiu od Hidden Orchestra

  Creaks + 1428: Shadows over Silesia + FixFox (PC)

  1428: SHADOWS OVER SILESIA OBSAHUJE
  - Steam kľúč na stiahnutie hry 1428: Shadows over Silesia
  - miniartbook
  - pražský groš
  - vystrihovačky
  - 2x dopis
  - samolepky
  - A2 mapu/plagát

  Creaks + 1428: Shadows over Silesia + FixFox (PC)

  FIXFOX OBSAHUJE

  - Steam kľúč na stiahnutie hry FixFox
  - zberateľské balenie s mini-artbookom
  - 4x originálne pohľadnice
  - samolepky
  - digitálny soundtrack
  - ručne podpísané a očíslované autorom hry

  Creaks + 1428: Shadows over Silesia + FixFox (PC)

  HRA SVETLA A TIEŇOV

  Zem sa chveje, žiarovka už praskla a za múrmi vašej izby sa odohráva niečo neobvyklé. Zoberte odvahu a dôvtip a vydajte sa do neprebádaných zákutí tajomného domu obývaného záhadnými ptakotvormi a oživenými nábytkom.  JEDINEČNÉ SPRACOVANIE A HUDBA
  Creaks od tvorcov oceňovaných českých adventúr Machinarium a Samorost sa hrá s témou predstavivosti a skrz ručne kreslené pozadia, precízne animácie, strašidelné zvuky a originálnu hudbu od Hidden Orchestra vás prenesie do tajuplného sveta plného logických hádaniek a zvláštnych úkazov. Pustite sa do riešenia desiatok starostlivo navrhnutých puzzlov, nájdite všetky ukryté obrazy a odhaľte ono veľké tajomstvo!


  TEMNÝ FANTASY PRÍBEH

  Európu zmietajú náboženské búrky a nejeden kazateľ predpovedá blížiaci sa koniec sveta. Píše sa rok 1428, a práve začína husitské ťaženie do Sliezska. Kacíri sa zdajú byť pre krajinu bez kráľa tým najväčším nebezpečenstvom. Naozajstné zlo však číha niekde úplne inde a nemá v pláne viesť náboženské disputácie.

  Všetko prežijete z pohľadu dvoch hlavných postáv, mrzutého husitského hajtmana Hynka, ktorý nejde pre nadávku ďaleko a s ničím sa veľmi nepára a johanitského rytiera Lothara, muža dobrého vzdelania a mravov, čo sa po boku svojich bratov postaví do prvej línie Sliezskej obrany. Každý má svoje vlastné motivácie a názory na svet okolo seba, inú výbavu a schopnosti. Ich osudy sa čoskoro prepletú. Stretnú sa so zbraňou v ruke, alebo uzavrú krehké spojenectvo, aby sa bok po boku postavili oveľa horšiemu nepriateľovi?

  NÁROČNÉ HÁDANKY
  Originálne hádanky, ktoré na svojej strastiplnej ceste stretnete, vám určite dajú zabrať. Veľkým vzorom nám boli klasické adventúry z deväťdesiatych rokov. Budete musieť využívať prostredie, hľadať predmety, získavať informácie a lúštiť rébusy, alebo šifrované správy. Niektoré problémy je možné riešiť rôznymi spôsobmi, alebo ich šikovne obísť.
  OBJAVUJTE PLANETU
  Prejdite planétu na vznášajúcom sa skútri, alebo sa vydajte na pokojnú prechádzku, aby ste odhalili všetky zaujímavosti planéty Karamel. Pobrukujte si chytľavé chiptune melódie a pritom objavujte tajné zákutia. Po ceste otestujete mozgové závity na zákerných hádankách a nakoniec si pri táboráku roztiahnite spacák a zaspíte pri hviezdnej nočnej oblohe.

  TAK TROCHU INÉ STROJE
  Stroje vo FixFox sú dobre známe, ale napriek tomu trochu iné. Každý sendvičovač aj vysávač má svoju osobnosť a opravujú sa napríklad mincou, náplasťou alebo banánom... v skutočnosti vlastne čímkoľvek. Počas svojho putovania potom zložíte veľké robotické stroje, ktoré vám pomôžu s riešením rozsiahlejších hádaniek.

  ČAS NA MLSKU
  Opravovanie vecí môže byť únavné, ale stačí deň zakončiť niečím dobrým na zub a hneď bude lepšie. Na svojej ceste tak s Vixom často zasadnete k lahodnému jedlu, ktoré vám pripravia obyvatelia planéty. Raz to môže byť výborná domáca polievka a inokedy zaručene puding v záruke. Diskusia pri jedle navyše vždy môže odhaliť dôležité vodítka na vyriešenie vášho questu.
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si Creaks + 1428: Shadows over Silesia + FixFox? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame

shrek, funkopop, zberatel, popfigúrky
assassinscreedshadows, yasuke, naoe, purearts
theboys, banda, amazonprime
metalgearsoliddelta, metalgearsolid, snakeeaster
pointandclickadventures, hernecitanie, adventury
soulsborn, darksouls, komiksypocesky