Destiny 2
XBOX

10.98 39.99 €

Zľava platí do 5. 12. 2021 alebo vypredania

Nákupom získate 1.60 kreditov
 • 10.98 €
  Skladom
+ VIANOČNÝ REWIND ZADARMO
Možnosť vrátenia tovaru do 31.1. 2022
Doporučený vek: Od 16 rokov
Lokalizácia: Angličtina
Typ hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov, Online multiplayer
Štítky: FPS, Sci-Fi
Kód produktu: 26203
Hra je tiež dostupná pre:  PCPS4
 • Od autorov série Halo a Destiny prichádza očakávané pokračovanie on-line strielačky, ktorá vás vezme na epickú cestu naprieč solárnym systémom. Môžete sa tešiť na všetko čo sa vám tak páčilo v pôvodnej hre plus množstvo obsahu navyše.

  BRÁŇTE NÁŠ DOMOV
  Posledné bezpečné mesto na domovskej planéte ľudí bolo zničené pod drvivou inváziou síl vedených Ghaulom, veliteľom brutálnej Červenej légie. Strážcom dochádzajú sily a tí čo prežili sú nútení utiecť. Vydáte sa do tajomných, nepreskúmaných svetov našej slnečnej sústavy, objavíte arzenál zbraní a nové bojové schopnosti. Aby ste porazili Červenú légiu a mohli čeliť samotnému Ghaulovi, je nutné zjednotiť hrdinov, ktorí prežili a spoločne sa postaviť zlu a brániť váš domov.

  STRHUJÚCE ROZPRÁVANIE
  Destiny 2 je evolúciou veľmi oceňovaného prvého dielu. Úplne nový strhujúci príbeh ponúka vzrušujúce zážitky pre nových hráčov aj veteránov. Jedinečná kombinácia filmového rozprávania dobrodružstva pri jednom hráčovi ale aj kooperatívne či kompetitívne hry sú niečo čo okúzlilo milióny hráčov prvého dielu. Je iba na vás či povoláte svojich kamarátov alebo sa za dobrodružstvom vydáte sami.

  MNOHO AKTIVÍT
  Destiny 2 ponúka ešte viac aktivít v hre než prvý diel. Typov úloh je dostatok a mnoho z nich bude mať svoj uzavrený príbeh. K dispozícii potom budú štyri nové dych berúce svety na preskúmanie

  NOVÉ HRAČKY
  Ako Strážci ľudstva ste obrancami posledného bezpečného mesta na zemi vylepšený svetlom Cestovateľov. Postupom času si ich môžete upraviť podľa svojho obrazu od vzhľadu až po spôsob boja. Vybavíte sa jedinečnými zbraňami a zbrojou z úplne novej škály vybavenia. Destiny 2 ponúka nové triedy a podtriedy zbraní, zbrojí a ďalšie vecičky.
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Recenzia na Zing.cz (1)

Hodnotenie 8/10

Destiny 2 není dokonalou hrou, ale v rámci konkurence předvádí skvělý výkon. Nepřináší mnoho novinek, nabízí ale vyladěnou hratelnost, velké množství vybavení, které volá po objevení, a především obrovský, živý a pestrobarevný svět, který vtáhne na desítky a možná i stovky hodin.  Prečítať celú recenziu

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Destiny 2!