Kings Bounty 2 - Day One Edition CZ
PC

31,50
Nákupom získate 1.26 kreditov
 • 31,50 €
  Skladom
Aktivácia: SteamSteamŠtítky: Fantasy, Ťahové
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 31246
Hra je tiež dostupná pre:  XBOXPS4

Darček k objednávke

 • Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie
  Day One Edition OBSAHUJE
  - hru King 'Bounty 2 s českými titulkami
  - nasledujúci digitálny obsah do hry:
  - prémiový balíček Elitný stráž
  - štít princeznej v zbroji
  - ohniví Golemovo
  - plamenní orly
  - vojnový kôň Válečných psov
  Taktická ťahová séria sa po rokoch vracia. Okrem podrobných taktických možností, ktoré fanúšikovia od súbojov očakávajú, vás čaká fantastický svet Antara i nové nelineárne dobrodružstvo a pokročilé RPG mechaniky, ktoré dávajú váhu každému vášmu rozhodnutiu.

  INTERAKTÍVNE A FILMOVÉ ROZPRÁVANIE
  Príbeh rozprávaný filmovými postupmi dáva hráčom priestor konať svojimi činmi namiesto slovami. Podľa najlepších tradícií RPG budú hráči často konfrontovaní s náročnými morálnymi voľbami, ktoré majú ďalekosiahly dopad na osud celej ríše.

  KRAJINA JE DÔLEŽITÁ
  Bojisko, na ktorom hráči vstúpia do súboja, presne zodpovedá charakteru kraja, v ktorom sa práve na mape sveta nachádzajú. To hráča núti vziať do úvahy okolité prostredie ešte pred samotným začatím boja; len tak totiž dokážu minimalizovať straty, alebo si dokonca zabezpečiť bojovú výhodu.

  King's Bounty 2 (PS4)

  ŽIADNE PLOCHÉ ARÉNY
  Súčasťou bojov v Kings Bounty 2 sú teraz realistické, volumetrické bojiská. Na mapách sa nachádzajú rôznorodé prvky a prekážky, ktoré zaisťujú maximálnu taktickú rozmanitosť, od roklín a kopcov po povozy a ďalšie prvky. Každá bitka a bojisko tak teraz majú svoje vlastné taktické výhody aj nevýhody.

  NOVÝ SYSTÉM VÝVOJA POSTAVY
  Kings Bounty 2 ponúka výber z troch postáv, z ktorých každá si prešla jedinečným príbehom. Putovaním naprieč ríšou sa ich príbeh postupne mení, ako sa prikláňajú k rozdielnym ideálom: sile, umeniu, rádu a anarchii. Nielen že tieto voľby ovplyvňujú reakcie NPC, ale majú tiež hmatateľný vplyv na okolitý svet.

  kings baunty

  UNIKÁTNE DRUŽSTVÁ
  Každé družstvo pozostáva z jedinečných jednotiek, z ktorých každá vládne vlastnou sadou zručností aj vizuálnym spracovaním. Namiesto bezmenných regrútov tak budú armády hráčov plniť ľudia, elfovia, trollovia i ďalšie tvory, ktorí po väčšinu dobrodružstva budú bojovať bok po boku a tužiť svoje vzájomné vzťahy.

  TAKTICKÁ HĹBKA NA BOJISKU
  Kings Bounty 2 rozširuje sériu o veľa nových taktických možností, ako je napríklad výhľad, ktoré prehĺbia a obohatia bojové zážitky. Prekvapivé taktické udalosti uprostred bitky potom hráčov udržia neustále v strehu.

  king baunty

  MIX REALIZMU A FANTÁZIE
  Ponorte sa do rozsiahleho fantasy sveta, ktorý v sebe majstrovsky snúbi obľúbené žánrové prvky s drsnou realitou. Strhujúce prostredie zúfalého sveta bojujúceho o prežitie vás nenechá vydýchnuť.
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Kings Bounty 2 - Day One Edition CZ!

Sledujte nás na instagrame