Sword Art Online Alicization Lycoris
XBOX

57.99
Nákupom získate 1.16 kreditov
 • 57.99 €
  Skladom
Lokalizácia: Angličtina, Ruština, Japončina
Tip hry: Hra pre jedného hráča
Štítky: Sci-Fi, JRPG, Japonské
 • Kategórie

  Xbox / Xbox Series X / XS hry / RPG
  Sword Art Online Alicization Lycoris je najnovší diel hernej série založenej na populárnom anime seriálu. Opäť sa tak ponoríte do krásneho virtuálneho sveta "Underwolrd"a vychutnajte si krásne štylizované JRPG, kedy budete hrať za hlavného protagonistu Kirita. Čaká vás unikátny svet, neskutočne zábavné súboje a veľa nových akčných vylepšení.

  KVETINA
  Lycoris je druh kvetiny rastúci v južnom Japonsku. Meno znamená vášeň, smutné spomienky, znovu stretnutie či sebestačnosť. Význam potom vyjadruje aj to, aký je príbeh tohto dielu.

  Sword Art Online Alicization Lycoris (PS4)

  VERNÉ ORIGINÁLU
  Kirito sa prebudil v neznámom virtuálnom svete, ktoré sa mu zdá povedomé. Tento virtuálny svet vám dáva mylnú predstavu o tom, že sa nachádzate v skutočnom svete, kde sa umelá inteligencia chová ako ľudia. Stretnite sa so všetkými obľúbenými postavami - Kiritem, Alice, Eugeo a tiež Admininstrator je súčasťou hry.

  swordartonline
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Sword Art Online Alicization Lycoris!