Warhammer 40.000: Kill Team - OCTARIUS
MERCH

155.00
Nákupom získate 6.00 kreditov
Možno objednať max. 1 ks na zákazníka.
Lokalizácia: Angličtina
Štítky: Kill Team
 • Nová edícia hry Warhammer 40 000: Kill Team bola od základu prepracovaná tak, aby bola doteraz najväčšou stolovou bitkou a Kill Team: Octarius je ideálnym miestom pre začatie kampane. Táto neuveriteľná krabicová sada obsahuje dva zabijácke tímy - veteránmi gardy Death Korps of Krieg a mazané Orkami Kommandos - spolu so všetkými pravidlami, terénom a príslušenstvom, ktoré potrebujete, aby ste mohli začať hrať.
  BALENIE OBSAHUJE
  - obsahuje 23 úplne nových miniatúr z dvoch tímov
  - pravidlá
  - terény
  - kocky a ďalšie príslušenstvo potrebné na hranie hry
  - obsahuje úplnú základnú knihu Kill Team core book pre novú edíciu
  - knihu Octarius War Manual obsahujúce pravidlá, tradície a scenáre zahrnutých tímov


  Tato krabicová sada obsahuje:

  1 x 144- stránkové základné kniha Kill Team: Naučte sa orientovať v zbrusu novom Kill Team s týmito stručnými a jasnými pravidlami pre uzavretú hru, otvorenú hru a naratívne herné misie. Okrem pravidiel nájdete stránky plné histórie, ktoré vám predstavia temný a drsný svet Kill Team a nahliadnu do zberateľských i herných stránok tohto koníčku.

  1x 96 stránková kniha Kill Team Octarius War Manual: Objavte históriu tímov, ktoré sú súčasťou balenia, vrátane pravidiel pre ich umiestnenie v hrách Kill Team a radu misií v rýchlo destabilizujúcim sa sektoru Octarius.

  23x figúrky: Srdcom Kill Team: Octarius sú dva tímy zabijakov Veteránov z gardy a Ork Kommandos, z ktorých každý ponúka širokú škálu prispôsobenia a alternatívne možnosti zostavenia. Extra detailné diely umožňujú hlbokú personalizáciu vášho Killteamu, pričom mnoho modelov možno zostaviť ako niekoľko rôznych vojakov. Každý tím tiež prichádza s viac ako 400 samolepkami a emblémami pre prispôsobenie vašich modelov.

  17x terény: Vytvorte schátralé orcké mesto s ruinami, plošinami a rozhádzanými odpadkami. Terén predstavuje druhy prostredia, ktorá sa bežne vyskytujú v celom sektore Octarius, a prináša nové výzvy aj tým najskúsenejším veliteľom tímu Kill Team.

  3x Combat Gauges: Nová edícia Kill Team využíva zjednodušený merací systém na vytváranie rýchlych a dynamických hier. Tieto bojové meradla obsahujú symboly nového systému a sú ideálne pre zasúvanie do úzkych medzier medzi vojakmi, kde by bežný meter bol príliš ťažkopádny.

  Ďalšie príslušenstvo: Pustite sa priamo do hry s obojstrannou podložkou, dvoma balíčky 27 kariet Tactical Ops a 10 kockami.

  K dispozícii do vypredania zásob

  Hry od Games-Workshop rozvíjajú tvorivosť - figúrky sú dodávané bez farebnej úpravy, zafarbenie figúrok je ponechané na hráčoch. Figúrky môžu tiež vyžadovať jednoduché zloženie.
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Warhammer 40.000: Kill Team - OCTARIUS!